Компанія "Owens-Illinois Ukraine", вул. Васильківська, 1, м. Київ, 03040, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Owens-Illinois Ukraine"

Адреса:вул. Васильківська, 1, м. Київ, 03040, Україна
Телефон:+38(044) 263-20-36, 263-20-80
Факс:
Вебсайт:


Owens-Illinois - найбільший у світі виробник скляної тари.

На долю компанії та її філій припадає більше 50 % світового виробництва склотари, до числа її клієнтів належать найбільші споживачі цієї продукції в світі.

В Києві відкрито філію, яка знаходиться в повній власності компанії. Філія представляє інтереси Owens-Illinois, реалізуючи, головним чином, продукцію заводів компанії, які розміщені в Центральній та Східній Європі. Компанія пропонує сотні різновидностей своєї продукції клієнтам, які використовують пляшки під вино-горілчані вироби, пиво, соки, мінеральну воду та безалкогольні напої, а також банки під харчові продукти.

Основна мета діяльності Owens-Illinois в Україні - шляхом реалізації склотари українським виробникам підвищити конкурентоспроможність їх товарів на роздрібному ринку, насиченому імпортними товарами, які мають привабливу упаковку, але часто гіршу якість. Крім того, дуже важливою задачею являється відновлення статусу України як крупного експортера продуктів харчування та напоїв, і склотара - важлива частина представлення продукції на міжнародному ринку.
Код компании: 5566