Представництво фармацевтичної компанії "Glaxowellcome Export Ltd", вул. Ярославська, 35а, м. Київ, 04071, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Представництво фармацевтичної компанії "Glaxowellcome Export Ltd"

Адреса:вул. Ярославська, 35а, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:+38(044) 462-56-37, 462-56-39
Факс:+38(044) 4625138
Вебсайт:http://www.glaxowellcome.com


Менеджер по країні - Скопіченко Вадим Миколайович

У людини немає більшого ворога, ніж хвороба...
У хвороби немає більшого ворога, ніж GlaxoWellcome

GlaxoWellcome - одна з провідних компаній світу, працюючих в галузі охорони здоров'я. Компанія пропонує найновіші препарати та методи лікування своїм пацієнтам в усьому світі, поставляє свою продукцію в медичні заклади. Це друга за величиною фармацевтична компанія як в Європі, так і в США, її доля на ринках медпрепаратів - 5% і 6% відповідно.

Історія існування компанії перевищує 100 років, в усьому світі над викоріненням захворювать працюють близько 54 тис. її співробітників. Керівництво фірми, в складі якої - 76 діючих компаній, розташоване у Великій Британії. GlaxoWellcome має понад 50 заводів та 150 ринків збуту.

Компанія GlaxoWellcome є лідером на ринках гастро-кишкових, протиінфекційних та дихальних препаратів, і 14% світового ринку цих лікарських засобів. Сім препаратів компанії (Zantac, Imigran, Zovirax, Zofran, Zinnat, Ventolin and Serevent) включено до числа 50 найкращих лікарських засобів світу.

Завдання компаній, що входять до складу GlaxoWellcome, їхнього персоналу - надання допомоги усьому суспільству, місцевому населенню, один одному. Допомога має різні прояви: від доброчинних пожертвувань у найближчому районі до участі у вирішенні глобальних проблем охорони здоров'я.
Код компании: 5533