Компанія "Жиллет Юкрейн Лтд", вул. Січневого повстання, 11, м. Київ, 02001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Жиллет Юкрейн Лтд"

Адреса:вул. Січневого повстання, 11, м. Київ, 02001, Україна
Телефон:+38(044) 490-74-09
Факс:+38(044) 4907400
Вебсайт:


Компанія Gillette, заснована в 1901 році, є світовим лідером з виробництва засобів чоловічої гігієни такої категорії, як засоби для гоління, леза, та бритви. Gillette також займає перше місце на ринку таких видів продукції для жінок, як засоби для вологого гоління та епілятори. Компанія знаходиться в числі провідних виробників письмових приладь і коректурних засобів; зубних щіток та засобів гігієни рота, . Крім того, Gillette - світовий лідер з виробництва лужних батарейок.

64 виробничі підрозділи компанії працюють в 26 країнах. Їхня продукція реалізується через мережу оптової та роздрібної торгівлі, а також агентів більш ніж у 200 країнах.

Gillette - виробник споживчих товарів, що має світову орієнтацію. Приділяючи особливу увагу якості та споживчій привабливості своєї продукції, компанія зберігає конкурентоспроможність у таких широких сферах, як засоби для гоління, канцелярські товари та дрібні електротовари.

Компанія прагне з найбільшою ефективністю використовувати свій досвід та ресурси, дотримуючись плану послідовного збільшення обсягів виробництва та зростання прибутків, який враховує як короткострокові, так і довгострокові цілі та завдання.
Код компании: 5532