Компанія "Комекс Брок Кастоді", Кловський узвіз, 8, м. Київ, 02056, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Комекс Брок Кастоді"

Адреса:Кловський узвіз, 8, м. Київ, 02056, Україна
Телефон:+38(044) 253-67-77
Факс:+38(044) 2536877
Вебсайт:http://www.comexbrok.ukrbiz.net


Акціонерна компанія COMEX-BROK - одна з провідних брокерських компаній в Україні. Вона була створена сім років тому, в період, коли сам ринок знаходився в зачатковому стані і з його розвитком були пов'язані очікування та сумніви.

Результати діяльності фірми з моменту її створення в 1992 році свідчать про те, що компанії вдалось знайти свою нішу на ринку цінних паперів і зайняти передову позицію серед фінансових інститутів України. В основі стратегії розвитку компанії - надійність, висока ефективність здійснюваних операцій і обов'язкове дотримання інтересів клієнтів.

"COMEX-BROK" працює з багатьма західними фондами, інвестиційними банками, іншими структурами, які діють на світовому ринку цінних паперів. Фірма має досвід здійснення торговельних операцій практично з усіма закордонними фінансовими інститутами, які вкладають інвестиції в українську економіку.

"COMEX-BROK" допомагає інвесторам, які діють на прибутковому, але нестабільному українському ринку цінних паперів, приймають правильні рішення, уникаючи ризиків, пов'язаних з недостатнім рівнем розвитку ринкової інфраструктури України, труднощями перереєстрації цінних паперів, веденням розрахунків, а також з відсутністю розвинутої законодавчої бази.
Код компании: 5529