Компанія "ПрайсвотерхаусКуперс", вул. Тургенєвська, 38, м. Київ, 01054, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "ПрайсвотерхаусКуперс"

Адреса:вул. Тургенєвська, 38, м. Київ, 01054, Україна
Телефон:+38(044) 246-42-11, 490-67-77
Факс:+38(044) 4864558
Вебсайт:http://www.pwcglobal.com.ua


Директор, Старший Партнер - Джеррі Парфіт

ПрайсвотерхаусКуперс (www.pwcglobal.com) є найбільшою в світі фірмою з надання професійних послуг. Маючи у своєму розпорядженні знання та досвід більше ніж 150 000 фахівців у 150 країнах світу, ми спроможні допомогти нашим замовникам вирішувати складні питання в сфері розвитку бізнесу та визначенні пріоритетів при здійсненні інвестицій, в розкритті їх потенціалу для набуття переваг перед конкурентами, управління ризиками та покращання результатів їх діяльності.

ПрайсвотерхаусКуперс працює в Україні з 1992 року і за цей час став найбільшою в Україні міжнародною фірмою з надання бізнес консультацій. Ми надаємо послуги з аудиту і бухгалтерського обліку, бізнес консультації; проводимо комплексні перевірки підприємств за стандартами due diligence і надаємо допомогу в сфері корпоративних фінансів, оподаткування та юридичних питань; надаємо консультації з управлінського консалтингу, системної інтеграції та застосування інформаційних технологій, а також з питань розвитку електронного бізнесу. Наша команда висококваліфікованих українських та іноземних фахівців спроможна надавати послуги найвищого світового рівня як українським, так і іноземним компаніям, що працюють в Україні. Використовуючи міжнародний досвід та глибоке знання українського законодавства, ґрунтовне розуміння інвестиційного клімату в Україні, наші спеціалісти мають можливість надавати необхідні консультації з різноманітних питань міжнародним компаніям, які шукають найбільш ефективні шляхи здійснення інвестицій в економіку України.

Маючи майже десятирічний досвід роботи в Україні, фірма ПрайсвотерхаусКуперс працює з широким колом підприємств у банківському секторі, телекомунікаційній, нафтогазовій, електроенергетичній галузях, сільському господарстві, консультує в питаннях приватизації інвестиційно-привабливих підприємств, проводить ринкові дослідження та реалізує спеціальні навчальні програми для керівників підприємств.
Код компании: 5453