Компанія "Romyr & Associates", вул. Прорізна, 25, к. 5, м. Київ, 01034, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Romyr & Associates"

Адреса:вул. Прорізна, 25, к. 5, м. Київ, 01034, Україна
Телефон:+38 (044) 490 59 66
Факс:
Вебсайт:http://www.romyr.com


Заснована 1981 році, Romyr Consultants Corporation була групою загартованих державних управлінців та фахівців з громадських зв’язків, яка забезпечувала комунікаційні потреби кількох міжнародних компаній. Сьогодні як Romyr & Associates компанія працює в галузі громадських зв’язків, зв’язків з урядом та міжнародних зв’язків для представників приватного та громадського секторів в Україні, Канаді та США. Маючи головний офіс у Торонто та офіси у Вашингтоні та Києві, Romyr & Associates підтримує зв’язки з фірмами в Нью-Йорку та Монреалі, що дозволяє компанії розширювати мережу послуг для своїх клієнтів.

Працівники компанії — досвічені фахівці, які мають досвід розв’язання найсерйозніших комунікаційних проблем. Компанія розв’язує проблеми за допомогою творчого мислення, використання найновіших технологій та непохитної відданості досконалості. Персонал Romyr & Associates надає цілий ряд спеціалізованих послуг, у тому числі — стратегічне планування, аналіз проблем, тренінги перед інтерв’ю із ЗМІ та виробництво відеопродукції. Знання та досвід працівників компанії можуть бути корисними будь-яким компаніям у галузях зв’язків з урядом, громадськістю, засобами масової інформації, інвесторами та працівниками, маркетингової комунікації, створенні іміджу та організації різноманітних заходів.

Дозвольте стратегам із Romyr & Associates створити набір комунікаційних засобів, щоб досягти Ваші цілі в бізнесі, встановити та розвивати зв’язки Вашої компанії зі споживачами, урядом та громадськістю.
Код компании: 5434