Консалтингова компанія "Robertson && Blums Corporation в Україні", вул. Шолуденка, 3, оф. 109, м. Київ, 04161, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Консалтингова компанія "Robertson && Blums Corporation в Україні"

Адреса:вул. Шолуденка, 3, оф. 109, м. Київ, 04161, Україна
Телефон:+38(044) 496-06-76
Факс:+38(044) 4960677
Вебсайт:http://www.RobertsonBlums.com


Директор - Дмитро Попінако

Офіс був відкритий у січні 1995 року і з цього часу представляє інтереси "Robertson & Blums Corporation" (RBC) в Україні.

Сфера діяльності: "Robertson & Blums Corporation" працює як уповноважений дистрибутор бухгалтерського програмного забезпечення компанії "SunSystems" в Україні та інших регіонах. Цей досить інноваційний продукт був розроблений компанією "Systems Union Group Limited", Англія. Компанія також пропонує своїм клієнтам продукти add-on, розроблені "Robertson & Blums Corporation", та широкий спектр супутніх товарів.

Київський офіс забезпечує понад 30 діючих в Україні та інших регіонах місцевих та міжнародних компаній програмними продуктами для бухгалтерського обліку (згідно з місцевими та міжнародними стандартами), а також здійснює обслуговування та технічну підтримку програмного забезпечення та проводить учбові курси для клієнтів.

Структура компанії: дослідження та розробки здійснюються Службою технічної підтримки клієнтів. До структури компанії також належать служби тренінгу та реалізації продукції, які координують питання створення продуктів, забезпечують технічну підтримку, консультації та навчання для клієнтів.

Дипломи і нагороди: В 1994, 1995 и 1997 роках "Robertson & Blums Corporation" отримала Почесну нагороду "Найкращого агента в Європі". Всі продукти компанії відповідають стандартам ISO 9001/BS5750.
Код компании: 5433