Компанія "PowerPact HR Consulting", вул. Хрещатик, 15, м. Київ, 02150, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "PowerPact HR Consulting"

Адреса:вул. Хрещатик, 15, м. Київ, 02150, Україна
Телефон:+38(044) 278-71-01, 278-74-44
Факс:+38(044) 2782059; 2787103
Вебсайт:http://www.powerpact.com.ua


PowerPact HR Consulting розпочала свою діяльність на Україні в 1995році під торгово. маркою ExecuSearch International.

Компанія має декілька агентств, які надають повний спектр послуг з підбору персоналу, вони працюють в Києві, Москві і Санкт-Петербурзі. В Україні компанія займається рекрутинговою діяльністю в Донецьку, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луганську, Харкові та інших великих промислових і культурних центрах.

Компанія щорічно розподіляє сотні спеціалістів, які володіють двома мовами (англійською/російською або українською ) в такі сфери , як:
- Корпоративний менеджмент;
- Торгівля та маркетинг;
- Фінанси;
- Адміністрація;
- Інжиніринг,
в усі галузі промисловості.

Окремі підрозділи компанії виконують замовлення з підбору керівного складу і виробничого персоналу. Компанія приймає замовлення на підбір персоналу як для місцевих, так і для закордонних компаній, залучаючи до роботи свої представництва в країнах СНД і в інших країнах. Компанія має широку мережу підрозділів в районах проживання населення українського походження в усіх крупних містах США. Відбір кандидатів проводиться шляхом індивідуальної співбесіди, яка ведеться англійською або російською/українською мовами. Компанія використовує елементи техніки Цільового відбору, гарантуючи відповідність відібраних спеціалістів вимогам і установкам компанії-замовника.

"The Career Forum" - єдина англомовна газета, повністю присвячена питанням працевлаштування спеціалістів, які володіють двома мовами, і підбору персоналу для провідних міжнародних компаній, діючих в Україні. Номери видання розповсюджуються безкоштовно через мережу відомих бізнес-центрів, ресторанів, супермаркетів і універмагів, а також в багаточисельних громадських місцях з найбільшим в Києві відвідуванням. Газета публікується раз в два тижні тиражем в 24 тис. копій. 2 тис. екземплярів щомісяця направляються в відділи кадрів і окремим керівникам крупних міжнародних компаній.
Код компании: 5430