Кадрове агентство "Commonwealth Resources B.V.", вул. Івана Франка, 25/40, оф.27, м. Київ, 02030, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Кадрове агентство "Commonwealth Resources B.V."

Адреса:вул. Івана Франка, 25/40, оф.27, м. Київ, 02030, Україна
Телефон:+38(044) 246-38-57
Факс:+38(044) 2465135
Вебсайт:


Менеджер по країні - Ерік Лігтенбелт

"Commonwealth Resources" – європейська компанія, що надає консалтингові послуги в сфері людських ресурсів. Компанія представлена в Росії та Україні, її діяльність охоплює всі країни СНД.

У розпорядженні компанії - різноманітні методи та методики пошуку високопрофесійних кадрів, серед яких безпосередній пошук, відбір за рекламним оголошенням, відбір з використанням баз даних та мережевих ресурсів.

У своїй діяльності "Commonwealth Resources" керується таким принципом: кожна компанія відмінна від іншої і має власні потреби. Тому наявні методики корегуються у відповідності з вимогами замовника.

"Commonwealth Resources" має необхідний досвід для виконання замовлень у таких сферах діяльності, як загальне керівництво, продажі та маркетинг, інформаційні технології, конструкторська діяльність та виробництво, банківська справа та фінанси, матеріально-технічне забезпечення та людські ресурси.
Код компании: 5421