Компанія "Colliers International -Україна", вул.Червоноармійська, 34, м. Київ, 01004, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Colliers International -Україна"

Адреса:вул.Червоноармійська, 34, м. Київ, 01004, Україна
Телефон:+38(044) 490-57-00
Факс:+38(044) 2442799
Вебсайт:http://www.colliers.com


Генеральний директор - Сергій Сергієнко

"Colliers International" надає компаніям і організаціям усього світу широкий спектр послуг з пошуку приміщень під офіс в Європі, на Близькому Сході та в Південній Африці.

Що б не бажав клієнт – розташуватися в невеликому офісі в центрі столиці або зайняти новий будинок у віддаленому від центру бізнес-районі – "Colliers" має прямий доступ до приміщень в 22 країнах. Компанія має 58 офісів, в яких працюють понад 1,5 тис. спеціалістів з нерухомості.

"Colliers" пропонує список і повний опис приміщень, які відповідають конкретним вимогам клієнта, після чого за вибором клієнта здійснюється огляд приміщень.

Дотримуючись вибору клієнта, компанія веде переговори з власником або наймачем нерухомости. Її послуги охоплюють всі аспекти ведення переговорів щодо найму приміщень, в тому числі розв'язання юридичних та інших питань. В разі необхідності ведення переговорів з місцевими органами влади, які відповідають за планування, компанія в повному обсязі надає консультативні послуги з питань планування.

"Colliers" забезпечує вчасне і якісне виконання робіт з перепланування приміщень та їх оновлення.

"Colliers International" надає своїм корпоративним клієнтам повний спектр послуг з нерухомості, в тому числі:
- придбання, нагляд за виконанням будівельних робіт;
- консалтинг;
- продажа приміщень;
- проектування;
- планування приміщень;
- управління власністю;
- оцінка нерухомості
Код компании: 5420