Фонд "Євразія", регіональне представництво, вул. Б. Хмельницького, 56, 6 пов., м. Київ, 01054, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Фонд "Євразія", регіональне представництво

Адреса:вул. Б. Хмельницького, 56, 6 пов., м. Київ, 01054, Україна
Телефон:+38(044) 238-26-96, 246-82-97, 246-99-61
Факс:
Вебсайт:http://www.eurasia.kiev.ua


Фонд Євразія було засновано у 1993 році на кошти, надані Агенством США з Міжнародного розвитку, з метою сприяння розвиткові демократії і ринкової економіки в Нових Незалежних Державах колишнього СРСР. Головне завдання Фонду - оперативно і гнучко реагувати на потреби організацій у ННД, надаючі невеликі гранти.

Як правило, Фонд не керує своїми власними програмами, а фінансує проекти, розроблені і представлені претендентами на отримання грантів. В деяких випадках Фонд ініцює та адмініструє більші за обсягом програми в тих пріоритетних галузях, які найгостріше потребують фінансування. На сьогодні Фонд керує трьома такими програмами: Програма позик для малого бізнесу, Консорціум з єкономічної освіти та досліджень, Фонд підтримки незалежних засобів масової інформації.

Основні галузі фінансової програми:
- Економічна реформа: підтримка керуючого складу, ділова і економічна освіта, розвиток малого підприємництва, консультації з питань розробки стратегії, надання допомоги в перебудові промисловості, інформаційні системи.
- Державна реформа і розвиток некомерційного сектора: реформа системи державного і громадського управління, консультації з питань державної стратегії, розвиток недержавних організацій, включаючи їх юридичну базу і стратегічний розвиток, удосконалення інформаційних систем.
- Засоби масової інформації і комунікації: проекти в сфері друку, телебачення, радіо і електронних засобів інформації, які сприяють виконанню цілі Фонду в області економічних реформ і створення демократичних закладів.
Код компании: 5380