Українсько-американсько-швейцарське товариство з обмеженою відповідальністю "Канком", вул. Хрещатик, 19, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українсько-американсько-швейцарське товариство з обмеженою відповідальністю "Канком"

Адреса:вул. Хрещатик, 19, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38 (044) 536-90-00
Факс:+38(044) 2784463
Вебсайт:http://www.kancom.kiev.uaКАНКОМ, заснований Київським метрополітеном та одним із світових лідерів в галузі телекомунікацій - корпорацією “Ендрю” і діє на підставі виданих міністерством зв’язку України ліцензій № 321 (“Будівництво і технічне обслуговування мереж передачі даних і документального зв’язку загального користування та надання послуг у цих мережах”), № 498 (“Використання радіочастот в Ku-діапазоні”), №842 (“Використання радіочастот в С-діапазоні”), № 1884 (Надання послуг телефонного зв’язку), створив першу в Києві волоконно-оптичну мережу зв’язку SDH (синхронної цифрової ієрархії), та виступає як безпосередній провайдер:

- Виділених цифрових волоконно-оптичних каналів,
- Телефонного зв’язку,
- Супутникового зв’язку,
- Послуг мережі Інтернет.

Послуги мережі КАНКОМ розширилися завдяки введенню в експлуатацію власної супутникової станції, яка забезпечує канали зв’язку із зовнішнім світом, та автоматичної цифрової телефонної станції, підключення до якої надає якісний та надійний міський, міжміський та міжнародний комутований зв’язок.
Доступ до мережі КАНКОМ, здійснюється по виділених цифрових волоконно-оптичних каналах, які забезпечують швидкості:

Зазначені канали можуть використовуватися для:
- отримання міських телефонних номерів;
- підключення до операторів міського, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку та супутникового зв’язку;
- доступу до Інтернет та ISDN послуг, виділених цифрових та аналогових каналів з регіонами України та закордон;
- банківських мереж та мереж Х.25, Frame Relay, АТМ;
- передачі відео та аудіо інформації;
Використання сучасних цифрових волоконно-оптичних технологій передачі, високонадійного електро-оптичного обладнання та волоконно-оптичного кабеля передових світових фірм, кільцева топологія мережі, висококваліфікований персонал, автоматична система керування мережею - все це забезпечує високу якість, надійність та конфіденційність інформації, що передається.

Підключившись до мережі КАНКОМ, Ви отримаєте оптимальну можливість комплексного вирішення проблем зв’язку на далеку перспективу.
Код компании: 5373