Представництво американської фірми "WESTINGHOUSE ELECTRIC S.A.", просп. Перемоги, 4, 3 поверх, м. Київ, 02135, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Представництво американської фірми "WESTINGHOUSE ELECTRIC S.A."

Адреса:просп. Перемоги, 4, 3 поверх, м. Київ, 02135, Україна
Телефон:+38(044) 274-70-88
Факс:+38(044) 2745178
Вебсайт:


Директор по країнам СНД - Альберт Фішер

"Westinghouse Electric S.A." - представництво компанії "Westinghouse" - розпочало свою діяльність в Україні в 1993 році. З того часу компанія "Westinghouse" створила спільне підприємство "Вестрон" з харківською компанією "Хартрон", яке займається розробкою систем контролю для атомних електростанцій в Україні. На сьогодні СП вже досягло певних успіхів в цій сфері, системи контролю поставляються на Південно-Українську та Запорізьку атомні станції в Україні. "Вестрон" також виконує роботи за контрактом, що фінансується TACIS, з модернізації систем контролю подачі води для Південно-Української АЕС. В 1997 році "Westinghouse" отримала фінансування від ЄБРР на розробку проекту керування блоком (ПКБ) для Чорнобильської АЕС. ПКБ дозволить запровадити 15 технологічних удосконалень та удосконалень щодо безпеки на 3 блоці Чорнобильської АЕС, а також забезпечити завод рідких радіоактивних відходів та потужностей для зберігання палива для станції в цілому.

"Westinghouse" веде переговори про створення СП з київським конструкторським бюро "Енергопроект" з метою передачі технологій у сфері ядерних розробок київському бюро та створення в Україні Центру ядерних розробок. Зараз понад 20 інженерів бюро працюють в Піттсбурзі спільно з інженерами "Westinghouse" над програмою AP 600.

"Westinghouse" веде переговори про створення СП із Запорізькою АЕС по обслуговуванню українських атомних електростанцій. Компанія також отримала контракт одного з американських фондів на SPDS для VVER 1000. "Вестрон" виконує функції керівництва проектом спільно з українськими організаціями.

"Westinghouse" веде переговори щодо альтернативної програми поставок ядерного палива.
Код компании: 5363