Юридична фірма "Фрішберг та партнери" (Frishberg & Partners), вул. Горького, 10, к. 8, м. Київ, 02005, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Юридична фірма "Фрішберг та партнери" (Frishberg & Partners)

Адреса:вул. Горького, 10, к. 8, м. Київ, 02005, Україна
Телефон:+38(044) 234-83-14, 235-63-42
Факс:+38(044) 2891406
Вебсайт:www.fp.carrier.kiev.ua


Директор - Фрішберг Алекс

Послуги:
- консультації з питань приватизації (оподаткування, порядок придбання контрольного пакета акцій, проведення переговорів, оформлення документів купівлі-продажу власності)
- юридичні консультації з питань законодавства України про підприємницьку діяльність
- вибір видів діяльності, оформлення і реєстрація статутних документів компаній з 100% іноземними інвестиціями, а також спільних підприємств
- консультації з питань прав власності на нерухомість, купівлі-продажу і реєстрації угод по придбанню нерухомого майна іноземними приватними особами та організаціями
- проведення переговорів і складання інвестиційних та торгових угод з різними українськими промисловими підприємствами

Діяльність фірми "Фрішберг і партнери", пов'язана з приватизацією.

I. Конверсційні підприємства
По семи перспективним промисловим напрямкам фірма сприяла Європейському банку реконструкції і розвитку в приватизації великих конверсійних підприємств з іноземними інвестиціями.
Юристи і консультанти фірми визначили загальний напрямок діяльності підприємств, надалили інформацію про правовий статус і розділення прав на власність між власниками капіталу після приватизації, фінансовий стан підприємств і конкурентоздатності на українському і світових ринках.
Цей аналіз дозволив передбачити різні ситуації, пов'язані з перетворенням підприємств і створенням корпорацій, але не іноземними інвесторами.
Клієнтами фірми є такі організації, як консорціум "Putnam Hayes & Bartlett", юридична фірма "Sinclair Roche & Temperley" (Лондон, Великобританія), що займається приватизацією Українського річного флоту шляхом реорганізації його в холдінгову компанію з 17-ю фірмами.

II. Агропромисловий комплекс

Фірма виконала роботу по приватизації і реструктирізації п'яти овочевих баз і сорока овочевих магазинів, що розміщаються в Київській області, для Британського фонду Ноу-Хау.
В проекті по агропромисловому комплексу передбачено сприяння службовцям в приватизації їх невеликих підприємств.
Фірма також консультує з питань оподаткування, інвентаризації і оцінки майна, вибору метода приватизації, створеню орендних і закупові ассоціації, оформленню необхідних документів по приватизації і реєстрації приватної власності.
"Фрішберг і партнери" консультувала консорціум Morgan Greufell & Roland Berger & Partners, GmbH з питань приватизації української молочной фабрики. Фірма сприяла закуповому союзу при підготовці документів і представленню їх Фонду державного майна, а також приймала активну участь в работі Приватизаційного комітету як консультант.

III. Пост-приватизаційне сприяння

В наш час фірма "Фрішберг і партнери" тісно співпрацює з "Credit Lyonnais" (CLINVEST) по програмі TACIS, сприяючи середнім і великим підприємствам в їх пост-приватизаційних реорганізаційних перетвореннях.
Код компании: 5353