Компанія "Ernst & Young - Україна", вул. Володимирська, 12, м. Київ, 01025, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Ernst & Young - Україна"

Адреса:вул. Володимирська, 12, м. Київ, 01025, Україна
Телефон:+38(044) 490-33-00
Факс:+38(044) 4903311
Вебсайт:http://www.ey.com


"Ernst & Young" – міжнародна фірма, яка пропонує ідеї та рішення, розроблені так, щоб задовольнити вимоги клієнтів в Україні, СНД та усьому світі.

Фірма "Ernst & Young" допомагає компаніям визначити і вигідно використати існуючі можливості в сфері бізнесу в усьому світі. Маючи фахівців з усіх основних напрямків комерційної діяльності, фірма надає клієнтам широкий спектр послуг, які поширюються на всі галузі промисловості і перетинають географічні кордони.

Компанія надає послуги у міжнародному масштабі з питань аудиту та оподаткування, а також консультації у таких галузях, як фінанси, перебудова структури підприємств, реорганізація, оцінка бізнесу та фінансової діяльності, комерційна діяльність в умовах ринкової економіки.

В 1989 році фірма "Ernst & Young" першою з компаній, що надають подібні послуги на професійному рівні, розпочала свою діяльність в СНД. Офіси компанії розташовані в Москві, Києві, Санкт-Петербурзі, Баку, Ташкенті. В українському підрозділі компанії працюють приблизно 50 українських та іноземних спеціалістів, кожен з яких має великий досвід та високий рівень освіти.
Код компании: 5352