Українське незалежне видавництво "Смолоскип", вул. Межигірська, 21, м. Київ, 04071, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українське незалежне видавництво "Смолоскип"

Адреса:вул. Межигірська, 21, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:+38(044) 425-23-93, 463-78-52
Факс:+38(044) 425-23-93
Вебсайт:


e-mail: mbf@smoloskyp.org.ua

Директор: Семків Ростислав Андрійович
Керівник відділу збуту та книгарні: Погинайко Ольга Павлівна


Сфера діяльності:
- видання українськомовної художньої та навчальної літератури, академічних та наукових книг, антологій та альманахів;
- видання на конкурсній основі книжок молодих авторів;
- реалізація українськомовних видань гуманітарного спрямування у фірмовій книгарні.


Додаткова інформація:
Видавництво «Смолоскип» було створено на еміграції. Після здобуття Україною незалежності воно перенесло свою діяльність в Україну. У США «Смолоскип» видавав дисидентську і правозахисну літературу, а також твори українських письменників, репресованих сталінським режимом. В Україні «Смолоскип» видає дебютні книжки наймолодших авторів, ставлячи собі за мету створювати і розширювати середовище української творчої молоді.
Українська книгарня «Смолоскип» спеціалізується на реалізації україномовної художньої та гуманітарної книжки. На стендах книгарні відвідувач може знайти книжки з різних галузей гуманітарного знання, зокрема таких як літературознавство та українознавство, філософія та культурологія, історія та політологія, видання з української та перекладної зарубіжної літератури, довідкові видання та видання з мистецтва. Усі ці ділянки виділені в окремі тематичні секції, як-то «Гуманітаристика», «Дитяча література», «Мистецтво» тощо. У межах кожної секції книги розташовані за алфавітом, що робить вибір потрібної книги максимально зручним для читача. Деякі українські видавництва, зокрема «Смолоскип», «Основи», «Києво-Могилянська академія», «Факт» мають окремі полиці. Окрему секцію становитимуть українські журнали та раритетні видання «Смолоскипа» та інших видавництв.

Розклад роботи книгарні:
Пн – сб. 11:00 – 19:00
Вихідний – Неділя.

Код компании: 5279