Корпорація "Квазар-Мікро", вул. Північно-Сирецька, 1, м. Київ, 03094, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Корпорація "Квазар-Мікро"

Адреса:вул. Північно-Сирецька, 1, м. Київ, 03094, Україна
Телефон:+38(044) 239-99-99, 516-63-48, 573-55-55
Факс:
Вебсайт:http://www.kvazar-micro.com


«Квазар-Мікро» - найбільша комп'ютерна компанія - виробник комп'ютерних систем в Україні, яка постійно проводить політику якості та уваги до клієнта.

Комп'ютерні системи з марками "Advantis" та "Premium" широко відомі на ринку. Всі вони виготовляються і тестуються на фабриці «Квазар» в Києві - найбільшому українському підприємстві електронної індустрії. На кожній стадії технологічного процесу здійснюється суворий контроль, який забезпечує якість готової продукції. Завдяки широкому асортименту готової продукції, виключній продуктивності, привабливому дизайну комп'ютери з торговою маркою «Квазар-Мікро» - вдалий вибір для кожного - від корпоративних покупців до домашніх користувачів.

Сервісні центри «Квазар-Мікро» здійснюють оперативний ремонт та обслуговування комп'ютерного обладнання. Учбові центри «Квазар-Мікро», відкриті в великих містах України, готують висококласних спеціалістів в галузі інформаційних технологій.
Код компании: 5231