Міжнародний християнський університет - Київ, просп. Перемоги, 54/1, к. 210, м. Київ, 03057, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Міжнародний християнський університет - Київ

Адреса:просп. Перемоги, 54/1, к. 210, м. Київ, 03057, Україна
Телефон:+38(044) 456-43-63, 456-51-06
Факс:
Вебсайт:http://www.icu.edu.ua


Ректор - Войчак Анатолій Володимирович, професор, доктор економічних наук

Міжнародний християнський університет (МХУ) - університет західного зразка, який знаходиться в Києві. Заняття проводять професори зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Європи. Вони викладають традиційні загальні дисципліни та спеціальні курси з бізнесу. Університет видає дипломи бакалавра бізнес-адміністрування (ВВА) з двох спеціальностей - менеджменту і комп'ютерних інформаційних систем - приблизно 100 студентам кожного року. Заняття ведуться англійською мовою, за виключенням деяких предметів. МХУ не підлягає контролю і не піддає дискримінації жодну релігію.

Студенти мають унікальну можливість вивчити курси, які більше ніде в Україні не викладаються, наприклад, організаційна поведінка, бізнес-спілкування, бізнес-етика та інформаційні системи управління. В університеті навчаються студенти з усіх областей України та деяких закардонних країн. Університет збирається організувати програми інтернатури для випускників. Випускники університету - ідеальні працівники для західних фірм.
Код компании: 5228