Компанія "Hydro Agri - Україна", вул. Предславинська, 38, оф.1, м. Київ, 02033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Hydro Agri - Україна"

Адреса:вул. Предславинська, 38, оф.1, м. Київ, 02033, Україна
Телефон:+38(044) 230-23-93, 234-81-83
Факс:
Вебсайт:


Директор - Кєлл Джонсен

Компанія "Hydro Agri Ukraine" (HAU) працює в Україні з 1994 року. "HAU" являється дочірньою компанією (100% капіталу) норвезької фірми Norsk Hydro. Великий сільськогосподарський потенціал України робить її вельми привабливою для провідного світового виробника добрив. Основні напрямки діяльності HAU - дистрибуція та маркетинг добрив.

В світовому масштабі на протязі останніх десяти років "Hydro" значно наблизилась до споживачів. В Україні "HAU" працює безпосередньо з фермерами. Загальна концепція бізнесу компанії - боротьба за развиток і зростання в сферах, які є найбільш конкурентоспроможними, і де, таким чином, вона може досягти найвищої рентабельності.

Компанія впевнена, що в змозі внести значний внесок в розвиток сільського господарства України. Україна має унікальний потенціал переробки природних ресурсів для всіх вимог, які пред'являються до харчових продуктів.
Код компании: 5224