Фірма "Хоневелл", б-р І. Лепсе, 4, м. Київ, 03680, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Фірма "Хоневелл"

Адреса:б-р І. Лепсе, 4, м. Київ, 03680, Україна
Телефон:+38(044) 201-44-74
Факс:+38(044) 2014475
Вебсайт:http://www.honeywell.com


Директор - Демченко Андрій Олексійович

Дозвольте відрекомендувати Вам Хоневелл – всесвітнього лідера з виробництва систем управління будівлями, промисловістю, авіацією та космосом. Компанія була заснована ще в 1885 р. в м. Міннеаполіс, США. На сьогоднішній день обіг компанії перевищує 25 мільярдів доларів США, а кількість працюючих – 120000 у всьому світі.

Фірма «Хоневелл» була створена в Україні в 1992 р. як філія міжнародного концерну Honeywell Inc. Вона є провідним постачальником найновіших технологій в області автоматизації. «Хоневелл» забезпечує своїх клієнтів технологіями управління будівлями та промисловими об’єктами, системами для виробництва електроенергії та сучасними матеріалами для різноманітних галузей промисловості.

В 1999 р. «Хоневелл» в Україні одержала сертифікат відповідності якості ISO 9001, який підтверджує, що всі внутрішні процедури, процеси виконання проектів, робота із замовниками та постачання систем в Україні відповідають світовим стандартам.

Працюючи в Україні вже більше 8 років, фірма «Хоневелл» реалізувала ряд крупних проектів. У числі найбільших українських замовників – Верховна Рада України, АТ «Укртатнафта», Адміністрація Президента України, ДК «Укртрансгаз», Національний банк України, Одеський припортовий завод, концерн «Стірол», 5-ти зірковий готель «Україна», Жидачівський ЦБК, кінотеатр «Україна», Рокитнянський цукровий завод, завод «Coca-Cola», ДП «Львівтрансгаз», Національна опера, ДП «Київтрансгаз», отель «Національний», Палац культури «Україна», Державна філармонія, Михайлівський собор, а також цілий ряд не менш відомих приватних фірм і державних організацій.

Фірма «Хоневелл» на протязі вже багатьох років є постачальником засобів автоматизації для електроенергетичної та енергетичної галузей промисловості і будівництва. Обладнання фірми також поставляється і успішно експлуатується у хімічній, нафтовій, газовій, теплоенергетичній, харчовій та інших галузях промисловості України. Усвідомлюючи проблеми з якими зіткнулися ці галузі, фірма «Хоневелл» послідовно розробляє прикладні системи необхідні для вирішення складних завдань.
Унікальна особливість систем «Хоневелл» полягає у їх здатності розширювати можливості. Ця особливість дозволяє встановити просту, недорогу, незалежну систему, а потім по мірі необхідності розширяти існуючу систему до інтегрованої автоматичної системи без заміни вже встановленого обладнання.

Окремий напрямок діяльності «Хоневелл» - системи централізованого теплопостачання. Підхід фірми до централізованого теплопостачання унікальний. На сьогоднішній день у світі не знайдеться жодного іншого постачальника систем управління, який зміг би виконати весь комплекс поставлених вимог починаючи від управління виробництвом енергії та її розподілом, до простого регулювання у будинках і квартирах.

Фірма «Хоневелл» здійснює свою діяльність по трьом основним напрямкам:

Системи автоматики для будівель і житлових будинків
Для нових та існуючих комерційних і адміністративних будинків будь-яких розмірів «Хоневелл» здійснює проектування, програмування, поставку, сервіс і технічне обслуговування систем:
- автоматики для опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування та інших систем інженерного забезпечення;
- енергозбереження, управліня освітленням;
- охоронно-пожежної сигналізації, контроля доступу, відеоспостереження і фотоідентифікаії;
- комплексного інтегрування управління будівлею;
- управління для центрального теплопостачання.

Промислова автоматика
Сфера діяльності «Хоневелл» на Україні в області промислової автоматизації – це постачання засобів автоматизації, запчастин і комплектуючих до них, надання інженерних послуг для вирішення завдань автоматизації виробничого обладання, технологічних процесів і підприємств у цілому.
«Хоневелл» пропонує українським замовникам постачання наступних засобів АСК ТП:
- Промислові системи управління і візуалізації технологічних процесів (TPS, PlantScape та ін.), контролери і обладнання мережі для вирішення завдань управління різних рівнів складності автоматизації;
- Засоби вимірювання технологічних параметрів (сенсори тиску, сенсори вимірювання температури, масові та об'ємні витратоміри, засоби вимірювання РН, Redox, електропровідності та вологості);
- Локальні регулятори технологічних параметрів і широкий спектр паперових і безпаперових реєстраторів;
- Запорно-регулююча арматура позиційної і дискретної дії з електро- і пневмоприводами.

Фірма «Хоневелл» пропонує наступні послуги:
- Обстеження виробництва з точки зору його автоматизації;
- Розробка комплексних проектів з автоматизації технологічних процесів разом з постачанням засобів автоматизації “під ключ”;
- Навчання спеціалістів Замовника в учбових центрах, а також безпосередньо на території Замовника.

Побутова автоматика «Хоневелл» для будинків та офісів широко представлена у вигляді водяних фільтрів, регуляторів тиску, балансуючих редукційних клапанів, повітреочисників, вентиляторів, кондиціонерів, зволожувачів повітря, індивідуальних засобів контроля температури у приміщенні, таких як – термостати, контролери і сенсори температури, таймери, термостатичні вентилі та головки радіаторів, тепловентилятори, конвектори, масляні радіатори.

Будемо раді надати Вам необхідну додаткову інформацію або ж запросити Вас відвідати об'єкти, де встановлені системи та обладнання «Хоневелл».

До Ваших послуг також інформація на нашому сайті в інтернеті: www.honeywell.com
Щиро сподіваємось на взаємовигідне співробітництво.
Код компании: 5223