Приватне підприємство "ACT Group Ukraine", вул. Щорса, 31, к. 301, м. Київ, 01133, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Приватне підприємство "ACT Group Ukraine"

Адреса:вул. Щорса, 31, к. 301, м. Київ, 01133, Україна
Телефон:+38(044) 461-98-50, 490-39-50
Факс:+38(044) 4903949
Вебсайт:http://www.act.kiev.ua http://www.act.com.ua


Генеральний менеджер - Борис Іоффе

Advanced Computer Technology Group - міжнародна компанія, створена групою менеджерів з великим досвідом роботи на ринку інформаційних технологій.

Головний напрямок діяльності фірми - контрактні поставки компаніям-замовникам високотехнологічного комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та компонентів, а також послуги з введення в експлуатацію і технічного обслуговування поставляємої продукції.

Стратегія компанії - надавати замовнику повний спектр товарів і послуг, необхідних для створення і стійкої роботи комп"ютерної системи підприємства. Високі вимоги, які пред"являє замовник до якості і можливостей поставляємого обладнання, обумовили стратегічне партнерство компанії з такими лідерами світової інформаційної індустрії, як корпорація Compaq, Hewlett-Packard, Digital, Dell, Micron, Toshiba, Microsoft, Novell, Symantec, Cisco, тощо.

Компанія ACT Group пропонує широкий асортимент комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення для будь-якої сфери діяльності, здійснюючи системний підхід до рішення проблем будь-якого характеру, оснований на якості, надійності, досвіді, новаторстві та використанні передових технологій.

Фірма пропонує клієнтам краще з того, що є на ринку інформаційних технологій, і сподівається на плідну та взаємовигідну співпрацю.
Код компании: 5221