Готель "Славутич", вул. Ентузіастів, 1, м. Київ, 02154, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Готель "Славутич"

Адреса:вул. Ентузіастів, 1, м. Київ, 02154, Україна
Телефон:+38(044) 561-11-11, 561-11-12
Факс:+38(044) 5611170
Вебсайт:www.hotel-slavutich.com


Голова правління – Чупахін Володимир Якович

Ласкаво просимо в готель "Славутич"!
Як відомо, враження туристів про Україну багато в чому залежить від гостинності. Ось чому в тризірковому готелі "Славутич" прикладаються всі зусилля для того, щоб наші гості відчували себе як у власному домі.
Готель "Славутич", багаторазовий призер конкурсів серед готельних підприємств України, розташований в одній з найкращих зон відпочинку Києва, неподалік від центру столиці. З вікон "Славутича" відкривається чудова панорама міста, золотаві куполи Києво-Печерської Лаври і Видубицького монастиря, які втопають у зелені київських парків.
В залежності від бажання Ви завжди можете обрати одно- чи двокімнатний номер зі всіма зручностями, смачно поїсти у кафе, де Ви зможете продегустувати страви європейської та національної кухні. Прекрасний відпочинок у казино, також допоможе Вашому приємному перебуванні в готелі. На автостоянці поряд з готелем завжди знайдеться місце для Вашого автомобілю. Крім цього, ви можете відвідати бар, магазин, замовити конференц-залу, скористатися послугами бізнес-центру, відвідати салон краси, скористатися багажною кімнатою і сейфом, відремонтувати одяг, замовити трансфер до аеропорту "Бориспіль" або залізничного вокзалу. Якщо ж Ви подорожуєте зі своїм домашнім улюбленцем– нема проблем, послуга на проживання тварин також надається в готелі. А ще для Вас в номер доставлять квитки до театру, музею, завжди піднесуть Ваш багаж. І, що дуже важливо, всі послуги нададуть якісно і вчасно.
ВАТ "Готель "Славутич" на протязі багатьох років активно співробітничає з багатьма провідними туристичними компаніями на взаємовигідних умовах. Пропонується гнучка цінова політика для туристичних компаній та корпоративних клієнтів.

Ласкаво просимо в готель "Славутич"!
 

Код компании: 5075