Санаторій "Псьол", вул. Жертв Революції, 76, м. Велика Багачка, Полтавська обл., 38300, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Санаторій "Псьол"

Адреса:вул. Жертв Революції, 76, м. Велика Багачка, Полтавська обл., 38300, Україна
Телефон:+38(05345) 9-16-90, 9-24-87
Факс:+38(05345) 91279
Вебсайт:http://www.gb.pi.net.ua/firms/psel


Головний лікар - Гребельник Микола Тимофійович

Кожен з куточків Полтавщини по-своєму чарівний та неповторний. Як і цей, де так затишно розташувався санаторій «Псьол», що знаходиться у Великій Багачці. Навколо стоять у глибокій задумі правічні сосни та ялини, а поруч тихоплинний Псьол з дивовижної краси берегами. Повітря чисте, а навколо тиша. Тут справжній рай для тих, хто хоче відпочити та оздоровитись.

На залізничній станції Гоголево, відпочиваючих зустрічає автобус санаторію. Привітний персонал санаторію розселить приїжджих у затишних кімнатах, де є всі вигоди, навіть телефон, працює супутникове телебачення. Та основне, що працівники санаторію запропонують своїм гостям (а санаторій розраховано на 200 відпочиваючих) максимум найсучасніших методів діагностики та лікування. Це комп'ютерна та іридодіагностика, гомеопатія, масаж та мануальна терапія, сорбційна, східна енергетична, біоенерго- та лазеротерапія, Су-Джок медицина, медово-молочні бальнеопроцедури, сауна, більярд, бар, трускавецький озокерит, мінеральна вода «Великобагачанська», пневмовакуумний пресинг.

До послуг пацієнтів різноманітні ванни (джакузі, контрастні, перлинні, мінеральні) та душі (каскадний, циркулярний, висхідний, підводний душ-масаж). Широко використовується також ароматерапія, апітерапія, гідроколонолазеротерапія, гірудотерапія, реовазографія, ультразвукове обстеження.

У санаторії «Псьол» лікують такі хвороби: хронічні гастрити, коліти, проктосигмоїдити, панкреатити, цукровий діабет та його ускладнення, жовчнокам'яну та сечокам'яну хвороби, пієлонефрити, остеохондрози, поліартрити, радикуліти, простатити, гінекологічні захворювання, лікування, протезування та художня реставрація зубів.

Велике значення для відпочинку та оздоровлення має харчування. Вправні кухарі санаторію «Псьол» потурбуються про своїх гостей, готуючи для них смачні страви традиційної української кухні, дієтичні страви на замовлення. До речі, для приготування їжі використовуються продукти Київської соєвої фабрики.

Гостям санаторію, які приїхали сюди оздоровитися, не доведеться сумувати. Для них розроблена насичена та розмаїта культурна програма. Шанувальникам народного співу будуть до вподоби виступи українського народного самодіяльного хору «Червона калина» санаторію «Псьол». Для тих, хто хоче ближче ознайомитися з видатними місцями Полтавщини, пропонуються екскурсії по історичних місцях регіону та гоголівських місцях.

Санаторій «Псьол» було відкрито в 1976 році як санаторій-профілакторій для працівників системи м'ясо-молочної промисловості. Він функціонував так упродовж десяти років, а потім його перепідпорядкували корпорації «Укрсільгоспоздоровниця». З 1976 року весь час колектив санаторію очолює видатний організатор курортної справи, головний лікар Микола Тимофійович Гребельник. Він народився 1948 року на Полтавщині, вищу медичну освіту здобув у Полтавському медичному стоматологічному інституті. Сферою наукових інтересів головного лікаря санаторію «Псьол» стала нефрологія та гастроентерологія. Маючи величезний практичний досвід, Микола Гребельник у 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Вплив «Великобагачанської» мінеральної води на перебіг хронічного пієлонефриту».

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, академік УАН Микола Гребельник життя присвятив служінню людям, поверненню їм здоров'я у виплеканому ним дітищі – санаторії «Псьол». За вагомий внесок у справу оздоровлення народу він нагороджений Почесною відзнакою профспілок України, Почесною грамотою Полтавської обласної ради, вищою відзнакою Фонду міжнародних премій – орденом Миколи Чудотворця в номінації «За визначний внесок у примноження добра на Землі».

Цілюще повітря та надзвичайно доброзичлива атмосфера, яку створює колектив санаторію, роблять свою справу – люди одужують, стають бадьорими та щасливими. Вони роз'їжджаються по домівках, а в санаторії «Псьол» будь-якої пори року чекають на нових відпочиваючих, щоб і для них зробити відпочинок незабутнім, а лікування результативним.
Код компании: 5047