Санаторій ім. Гоголя, вул. Миргородських Дивізій, 12, м. Миргород, Полтавська обл., 37600, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Санаторій ім. Гоголя

Адреса:вул. Миргородських Дивізій, 12, м. Миргород, Полтавська обл., 37600, Україна
Телефон:+38(05355) 4-61-04
Факс:+38(05355) 46505
Вебсайт:http://www.gogolsanat.com.ua


Директор - Ревуцький Євген Йосипович

Санаторій ім. Гоголя на курорті "Миргород" є спеціалізованим лікувальним закладом санаторно-курортного профілю для лікування захворювань системи травлення і опорно-рухового апарату.

Показання для лікування:
- ранній післяопераційний період після операції з приводу виразки та жовчокам'яної хвороби;
- хронічні захворювання шлунку;
- хронічні захворювання печінки і жовчовивідної системи;
- хронічні захворювання підшлункової залози;
- хронічні захворювання кишечнику;
- захворювання опорно - рухового апарату.

Санаторій має лікувально-діагностичну базу з плавальним басейном та сауною, кіноконцертний комплекс; гарантує обслуговування висококваліфікованим медичним персоналом.

Практично всі лікарі мають першу та вищу кваліфікаційні категорії.

Головним лікувальним фактором є слабомінералізована хлоридно-натрієва мінеральна вода "Миргородська", яку санаторій одержує з двох свердловин глибиною 714 метрів, що розташовані на його території. Ця вода використовується для внутрішнього застосування, інгаляцій, кишкового зрошення, беззондового дренажа жовчних шляхів.

Крім того, на території санаторію пробурена свердловина глибиною 1200 метрів, з якої одержана високомінералізована вода, мінералізація - до 40 г/л. Використання цієї води дозволить не тільки збільшити кількість лікувальних процедур, але і значно розширити перелік показань для лікування в санаторії, а саме: захворювання серцево-судинної системи, периферійної нервової системи, гінекологічних захворювань та захворювань шкіри.

Другим за значенням лікувальним фактором є дієтичне харчування. Санаторій має прекрасно обладнану їдальню на 400 посадкових місць.

Лікувальна база санаторію включає наступні відділення:

ДІАГНОСТИЧНЕ - широко застосовуються ультразвукова, термо-, ендоскопічна, лабораторна діагностика, рентгенодіагностика з застосуванням комп'ютерного аналізатора для запису, розшифровки та друку рентгенозображень; функціональна діагностика, яка включає ЕКГ, ФКГ, РЕГ, РВГ.

ЛІКУВАЛЬНЕ - тут успішно використовуються:
- водобальнеолікування - перлинні, хвойні, вуглекислі ванни, підводний душ-масаж, вихрові ванни для рук і ніг, циркулярний, шотландський, дощовий і висхідний душі.
- фізіотерапія - лікування преформованими фізичними факторами, електросном, інгаляціями. Лікування травами, кумисом.
- рефлексотерапія, ручний та механічний масаж.

Успішно проводиться рання реабілітація хворих після операції з приводу виразки шлунку та жовчокам'яної хвороби в ранньому післяопераційному періоді на 20-30-у добу після операції.

Курс лікування 12-24 дні, можливий туристичний варіант обслуговування у поєднанні з лікуванням та екскурсіями по визначним місцям Полтавщини.

В санаторії працює торговий комплекс з баром, комп'ютеризований комплекс міжміських телефонних переговорів, таксі на замовлення.

Відпочинок у санаторії, знайомство з пам'ятниками історії та культури українського народу залишать у Вас незабуваємі враження. Організатори відпочинку неодмінно запросять Вас відвідати Полтаву, Великі Сорочинці, знамениту ярмарку, гоголівські місця та музеї.
Ви побуваєте в Спасо-Преображенській церкві, на Дубровському кінному заводі - батьківщині знаменитих рисаків-чемпіонів.
Код компании: 4699