Севастопольське Агентство з розвитку підприємництва, майдан Повсталих, 6, офіс 26, м. Севастополь, 99000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Севастопольське Агентство з розвитку підприємництва

Адреса:майдан Повсталих, 6, офіс 26, м. Севастополь, 99000, Україна
Телефон:+38(0692) 54-33-04
Факс:
Вебсайт:http://www.sevastopol.com/ade/


Директор - Руденко Віктор Володимирович

Севастопольське Агентство з розвитку підприємництва було відкрито 31 жовтня 1996р. як філія київського Агентства з розвитку підприємництва спеціально для м.Севастополя та Автономної Республіки Крим.

Проект одержав підтримку Європейського Союзу в рамках програми Tacis 1995 та міської адміністрації м.Севастополя.
Tacis продовжує здійснювати підтримку АРП в м.Севастополі в рамках наступного проекту, який розпочався в вересні 1997р. Контрактором по даному проекту являється французька компанія EDAW TSD. Консультанти та експерти з EDAW працюють в м.Севастополі на довгостроковій та короткостроковій основі.

Головна задача Агентства:
- сприяння становленню ринкових відносин в Україні через створення, підтримку та розвиток малих і середніх приватних підприємств.

Агентство намагається якісно підвищити рівень діяльності українських підприємств на європейському та світовому ринках, надавати їм безпосередню допомогу в формі кваліфікованих консультацій та інформаційних послуг, а також проводячи інтенсивні тренінг- курси з питань підприємництва.
Код компании: 4634