Українська консалтингова мережа "Партнерство заради розвитку", вул. О.Богомольця, 4 (5 пов.), м. Київ, 01100, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Українська консалтингова мережа "Партнерство заради розвитку"

Адреса:вул. О.Богомольця, 4 (5 пов.), м. Київ, 01100, Україна
Телефон:+38(044) 253-06-11, 253-06-57, 253-29-54, 253-42-87
Факс:
Вебсайт:http://www.consulting.kiev.ua


Українська Консалтингова Мережа, створена за допомогою Міжнародної Фінансової Корпорації (члена групи Світового Банку), є найбільшою незалежною мережею малих консалтингових компаній в Україні. До складу УКМ входять 11 консалтингових компаній, відкритих протягом останніх п”яти років, кожну з яких відрізняють власні географічні та професійні особливості.

Завданням УКМ є сприяння зростанню та розвиткові українських компаній шляхом надання їм високоякісного та недорогого навчання у різних сферах управління бізнесом, спеціалізованих консультаційних послуг та виконання консалтингових проектів для підприємств. УКМ служить основним джерелом ділової інформації, а також допомагає клієнтам в залученні фінансування. Мережа Бізнес-центрів готова допомогти вам покращити ваш бізнес, незалежно від розміру, профілю чи місцезнаходження підприємства.

Дещо з наших досягнень
На наших курсах та семінарах навчалось більш як 4.000 підприємців з усієї України
Ми підготували більш як 100 бізнес-планів, за допомогою яких наші клієнти змогли залучити більше 10,9 мільйонів доларів зовнішнього фінансування.
Ми виконали 3.000 заявок на інформаційне та технічне обслуговування.

Вінницьке підприємство-виробник безалкогольних напоїв, звернулось до Вінницького Консалтинг-центру з проханням провести інтенсивне навчання з управління підприємством. Консалтинг-центр провів високоякісне, спеціально розроблене навчання з планування бізнесу, з розробки бюджету підприємства, маркетингу, фінансового планування. Завдяки одержаним знанням, та за допомогою Консалтинг-Центру підприємство розширило свій ринок збуту також на Хмельницьку та Тернопільску області, Київ, Львів та Житомир. Через співробітництво із Вінницьким Консалтинг-центром, прибуток компанії швидко зростає, а її асортимент продукції розширився з 5 найменувань до 14.

Луганською сільськогосподарською фірмою “Агроукрптаха” було придбано у власність “Ізваринський птахокомплекс”, що складався з огороженої території, на якій розташовано 27 виробничих приміщень птахівників, будівля забійного цеху з технологічною лінією переробки голандської фірми “Сторк”. Перед компанією постало питання подальшого розвитку, і керівництво “Агроукрптахи” звернулося за допомогою до Міжрегіонального Фонду “Бізнес-центр”.
Після оцінки ситуації, фахівці Бізнес-центру провели навчання керівного складу компанії, розробили стратегію розвитку підприємства і підготували бізнес-план проекту “Реконструкція Ізваринського птахокомплексу”. В даний час під цей проект отримано фінансування в розмірі 500 000 грн. Міжрегіональний Фонд “Бізнес-центр” здійснює моніторинг проекту.--
Окрім того, консультанти Бізнес-центру займаються пошуком потенційних партнерів для реалізації наступного проекту “Формування племінного репродуктора”.

Сумський Бізнес-центр налагодив добрі стосунки з місцевою компанією, що продає офісну і побутову техніку, аудіо, відео апаратуру та меблі. Компанія не була впевнена у подальшому напрямку своєї діяльності, і тому звернулась за допомогою до Сумського Бізнес-центру. Консультанти Бізнес-центру провели детальне дослідження ринку та виробили ринкову стратегію для компанії, результатом якої стало відкриття нового роздрібного магазину, та значне збільшення обсягу продажів та поліпшення ринкової позиції.

Хмельницький завод скоб”яних виробів мав застаріле обладнання, яке вичерпало свої ресурси, і тому не міг виробляти продукцію гідну достатньо високих стандартів. Хмельницький Бізнес-центр проаналізував діяльність підприємства, навчив керівництво сучасних методів ведення бізнесу та розробив бізнес-план на розширення та модернізацію виробництва. На основі бізнес-плану Бізнес-центр зміг забезпечити кредит у розмірі 1,8 млн. ДМ від німецького банку на придбання нового обладнання та модернізацію виробництва. На сьогодні компанія отримує надзвичайно високі прибутки, і експортує майже 80% свого обсягу продаж в Європу.

Агентство із зв”язків з громадськістю TALAN Communications, структурний підрозділ рекламного агентства PROVID/ BBDO, висловлює подяку Дніпропетровському Бізнес-центру за допомогу в організації та проведенні рекламної акції з просування кондиціонера-антистатика “Е” від компанії CUSSONS у Дніпропетровську.
Завдяки умінню працівників Бізнес-центру знаходити оптимальне рішення проблем в різних ситуаціях, досвіду роботи із торгівельними точками, під час проведенння акції не виникало конфліктних ситуацій, порушень графіку, і як наслідок акція пройшла на високому рівні.(Під час заходу обсяг продажів цього товарузбільшився у 140 разів. На сьогодні, за місяць від закінчення акції, у різних магазинах, де вона проводилась, рівень продажів зріс на 30-80%.)
Сподіваємося надалі на взаємовигідне співробітництво з Дніпропетровським Бізнес-центром.

Директор PR & BTL Agency TALAN Communications
Юлія БєловаПерелік послуг Української Консалтингової Мережі

УКМ має більш ніж п”ятирічний досвід у проведенні клієнтів через швидкозмінне бізнесове середовище. УКМ володіє методологією і знаннями, щоб допомогти компаніям максимізувати їхній потенціал і розробити стратегії для подальшого зростання.

1.КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ.

а) Бізнес-планування, інвестиційне проектування, маркетинг.
- Розробка бізнес-планів.
- Розробка інвестиційних проектів.
- Маркетингові дослідження.
- Маркетинговий аудит бізнес-планів, стратегічних і тактичних маркетингових планів підприємств.
- Розробка економічного обгрунтування інноваційних проектів (технічних, виробничих, впроваджувальних та інш.)
- Моніторинг цін.

б) Фінансовий аналіз, бухгалтерський облік.
- Аналіз фінансової діяльності підприємства та прогнозування його фінансового стану на основі комп’ютерного моделювання.
- Ведення бухобліку та звітності у стандарті GAAP (для СП та представництв іноземних фірм)
- Облік витрат
- Розробка бюджету підприємства

в) Реклама та зв”язки з громадськістю (PR).
- Планування і розробка рекламних кампаній, авторських рекламних продуктів, маркетингових стратегій.
- Консультації по організації PR та формуванню сприятливого іміджу підприємства.
- Аналіз ефективності реклами.
- Моніторинг засобів масової інформації.
- Медіапланування.

г) Менеджмент.
- Розробка статутних документів та консультативна допомога при реєстрації підприємств.
- Розробка та оптимізація організаційних структур підприємств.
- Розробка системи внутрішніх організаційно – розпорядчих документів та посадових інструкцій.
- Тестування та аналіз психологічної сумісності персоналу підприємства.

д) Інші послуги.
- Підбір та підготовка кадрів для підприємств
- Складання аналітичних оглядів з питань бізнесу
- Організаційна підтримка потенційних інвесторів, допомога кваліфікованого перекладача при веденні ділових переговорів.

Українська Консалтингова Мережа пропонує:

2.НАВЧАЛЬНІ КУРСИ ТА СЕМІНАРИ

а) Тренінг-курси з підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів підприємств.
- Розробка бізнес-планів.
- Фінансове управління підприємством.
- Розробка бюджету підприємства.
- Ринкові дослідження: проблеми, методи проведення
- Управління персоналом, навчання, система заохочень

б) Тематичні семінари з розвитку бізнесу.
- Засоби маркетингу для малого підприємства.
- Нормативні основи підприємництва.
- Реклама у системі маркетингу: теорія та практика.
- Творчий процес у сучасній рекламі.
- Мистецтво успішного продажу.
- Лізинг: економічні основи.
- Ризик: його оцінка та управління.
- Аналіз беззбитковості.

3. ІНФОРМАЦІЙНО - ПОШУКОВІ ПОСЛУГИ З ВИКОРИСТАННЯМ БАЗ ДАННИХ:

- Незалежних виробників товарів та послуг СНД (80000 підприємств).
- Компаній США та Канади “Tomas Register” (580000 компаній).
- Компаній Західної Європи “Yellow Peges Europe” (50000 компаній)
- Мережі Internet .
- Про зарубіжні кредитні лінії в Україні, програми технічної допомоги МФК та інші міжнародні організації.
- Про законодавство, оподаткування.
Код компании: 4623