Газопромислове управління "Харківгазвидобування", пров. Інженерний, 1 а, м. Харків, 61166, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Газопромислове управління "Харківгазвидобування"

Адреса:пров. Інженерний, 1 а, м. Харків, 61166, Україна
Телефон:+38(057) 702-17-55, 702-17-56, 719-58-30, 719-58-31, 719
Факс:
Вебсайт:


Начальник управління - Дем'яненко Іван Якович

Газопромислове управління "Харківгазвидобування" - одне з чотирьох видобувних підприємств у складі дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"- було створене у січні 1999 року для виконання Державної програми зі стабілізації та нарощування потужностей нафтогазового комплексу.

Головним призначенням управління є виробнича діяльність з видобування вуглеводневої продукції - природного газу, конденсату і нафти на основі раціонального та ефективного використання ресурсів вуглеводнів, а також виробництво зрідженого пропан-бутану.

До складу газопромислового управління "Харківгазвидобування" входять три нафтогазових промисли: Юліївський та Краснокутський, що розташовані у Харківській області, і Перещепинське - Дніпропетровській області, які ведуть виробничу діяльність на 17 родовищах, та підсобний сільськогосподарський підрозділ - агрофірма "Восток".

Юліївський нафтогазовий промисел - наймолодший серед виробничих підрозділів ГПУ "Харківгазвидобування". Він був створений у 1994 році, саме в той період, коли відчувалася нагальна потреба індустріального Харкова в додаткових енергетичних ресурсах.

Краснокутський нафтогазовий промисел - його історія почалася у 1992 році і нерозривно пов'язана з освоєнням Березівського та Степового родовищ, до яких згодом додалися Краснокутське, Кисівське та Коломацьке родовища.

Перещепинський нафтогазовий промисел - найстаріший виробничий підрозділ, що розташований на Дніпропетровщині. Він утворений у 1966 році і на сьогодні експлуатує 8 родовищ, розпочавши з Перещепинського - першого з родовищ південної групи, котрі розробляє управління.

Агрофірма "Восток" - це підсобний підрозділ управління, заснований у 1998 році на базі колищнього колгоспу "Восток". Головними його напрямками діяльності є виробництво зернових культур, цукрових буряків і молока.

При постійному перевиконанні планових завдань за час свого існування підприємством завдяки колективу висококваліфікованих, досвідчених і відповідальних працівники видобуто і підготовлено споживачам:
- природного газу - 11 млрд. куб.м;
- газового конденсату - 452 тис. т;
- нафти - 226 тис. т;
- пропан-бутану - 158 тис. т.

Стабілізація управлінням видобутку газу на протязі років існування відбувається за рахунок безаварійної експлуатації свердловин та газопромислового обладнання; введення в експлуатацію нових свердловин і родовищ; проведення значних обсягів робіт з інтенсифікації видобутку і капітального ремонту свердловин; застосування нових технологій видобутку вуглеводнів. З цією метою, а також на розвиток соціальної сфери зо роки існування освоєно більше 1016 млн. гривень капітальних вкладень, що дало змогу у 2,5 рази збільшити вартість основних засобів виробництва.

На території діяльності ГПУ "Харківгазвидобування" протягом 1999 - 2005 років облаштовано та введено до експлуатації усі відкриті та прийняті на баланс управління родовища нафти і газу, збудовано та введено в дію 11 установок комплексної та попередньої підготовки нафти й газу, задіяно 90 нових свердловин, капітально відремонтовано 129 свердловин, виведено з бездії 54 свердловину, пробурено та прийнято на баланс 53 нових свердловин. Це забезпечило виконання та перевиконання щорічних планових завдань з видобутку всіх видів товарної продукції, стабілізувати обсяги видобутку газу, конденсату, а видобуток нафти збільшити в десять разів.

З невпинним розвитком виробництва в ГПУ "Харківгазвидобування" здійснюється широка соціальна програма, спрямована на поліпшення умов праці та побуту, охорони здоров'я, відпочинку працівників. За 1999-2005 роки 138 сімей газовидобувників отримали нові квартири, ведеться будівництво 50-квартирного будинку для працівників Перещепинського НГП. Всюди проводяться роботи з благоустрою побутових приміщень, поліпшення організації громадського харчування. Власний спортивний стадіон, побудований у 2002 році у селищі Краснокутськ було визнано однією з кращих спортивних споруд України. Власна футбольна команда "Газовик" успішно виступає у другій професійній лізі України. Щороку проводиться галузева спартакіада серед підприємств нафтогазового комплексу України - і спортсмени ГПУ "Харківгазвидобування" незмінно виборюють призові місця.

Об'єктом значної уваги в житті трудових колективів виробничих підрозділів управління залишається культурно-масова робота, організація змістовного дозвілля, розвиток різних видів і напрямків самодіяльного мистецтва. За принципом "попит-пропозиція" організовується відпочинок працівників та їхніх дітей на Чорному та Азовському морях, курортах Західної України, вже не кажучи про східний регіон.
Код компании: 4504