Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування, вул. Примакова, 40/42, м. Харків, 61010, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування

Адреса: вул. Примакова, 40/42, м. Харків, 61010, Україна
Телефон:
Факс: +38(057) 7333568
Вебсайт:
Мапа завантажується...


Директор - Замірець Микола Васильович

Продукція:
- фотоелектричні перетворювачі, сонячні батареї, датчики;
- вимірювальні прилади для бронетанкової та автотракторної техніки

Науково - дослідний технологічний інститут приладобудування (НДТІП) державне підприємство в складі Національного космічного агентства України (НКАУ), являється Головною організацією по технології, матеріалознавству та стандартизації приладобудування для ракетно - космічної, військової та народногосподарської техніки.
Маючи потужню дослідну та виробничу базу, маючи в своєму складі висококваліфікованих спеціалістів, НДТІП проводить розробки, виготовляє і реалізує свою продукцію не тільки в Україні, а й в країнах ближнього і дальнього зарубіжжя. Позитивною спеціфикою та унікальністю підприємства є комплексний підхід до рішення проблем приладобудування: від розробок до постановки на виробництво та створення засобів технологічного оснащення.

НДТІП організовано в 1965 році в складі Міністерства загального машинобудуваня СРСР для рішення задач організації виробництва приладів, створення нових технологій, матеріалів та засобів технологічного оснащення, механізації та автоматизації процесів виготовлення ракетно -космічної техніки та товарів народного споживання.

Для вирішення зазначених задач була створена та оснащена сучасним дослідним, випробувальним і виробничим обладнанням база для розробки технологій по таким напрямкам:
- мікроелектроніка;
- плати друкованого монтажу;
- металокераміка;
- збирання та монтаж апаратури;
- вхідний і діагностичний контроль елементної бази.

Розробки НДТІП знайшли своє втілення в створенні ракетно - космічної техніки СРСР, зараз використовуються в розробках України, при цьому інститут в Національному космічному агентстві України являється Головною організацією, яка визначає технологічну політику в приладобудуванні ракетно-космічної техніки.
Код компании: 4500