Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Екструдер", вул. Високогірна, 2 а, м. Харків, 61066, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Екструдер"

Адреса:вул. Високогірна, 2 а, м. Харків, 61066, Україна
Телефон:+38(057) 713-04-60, (0572) 95-46-36
Факс:
Вебсайт:http://www.extruder.bz


Генеральний директор - Суліма Василь Васильович
Комерційний директор - Попельнух Юрій Валерійович

Науково-виробниче підприємство "Екструдер" здійснює розробку та впровадження технологій в галузі переробки сільськогосподарської продукції.

На базі підприємства створено унікальне обладнання, яке дозволяє одержувати рослинну олію з будь-якої олієвміщуючої культури.

Крім цього підприємство пропонує ряд додаткового обладнання, що використовується для фільтрації, розливу та закупорки рослинної олії, а також транспортування та очищення сільськогосподарських зернових культур.

Все обладнання може використовуватися як єдиний виробничий комплекс для отримання рослинної олії. Підприємство "Екструдер" за індивідуальними замовленнями виготовляє обладнання по переробці пластмас.

Науково-виробниче підприємство "Екструдер" працює з 1991 року. Підприємство було створено групою інженерів-дослідників для виробництва обладнання, що було винайдено та запатентовано ними. В основу цього обладнання була покладена ідея одержання рослинної олії з практично будь-якого олієвміщуючого продукту, не застосовуючи при цьому додаткового дорогого обладнання, а отже виключаючи витрати на електроенергію та обслуговуючий персонал.
На початку своєї діяльності "Екструдер" був невеликим підприємством, колектив якого розташовувався у двох кімнатах, а виробництво комплектуючих та їх складання виконувалось на орендованих площах державних підприємств. Колектив "Екструдера" не мав нічого, крім оригінальної ідеї та віри в свої сили. Сьогодні, після стількох років наполегливої праці, "Экструдер" - підприємство, що має практично повний виробничий цикл, власні виробничі площі та адміністративний корпус. Трудовий колектив підприємства складається з висококваліфікованих інженерних фахівців та робітників вищої кваліфікації. В складі керівної ланки підприємства працюють люди, які мають наукові ступені та вчені звання.

Не зупиняючись на досягнутому результаті, підприємство продовжує розвиватися: разширюється географія діяльності та розповсюдження продукції, вивчаються нові ринки, ведеться пошук партнерів для створення спільних підприємств за кордоном. В зв'язку з необхідністю збільшення обсягів виробництва збільшується штат за рахунок молодих спеціалістів, разширюються виробничі та складські площі, поновлюється верстатний парк, широко застосовуються сучасні технології.

На сьогоднішній день "Екструдер" є лідером серед виробників сільськогосподарського обладнання на ринку СНД і складає гідну конкуренцію закордонним аналогам.

Переваги обладнання "Екструдера" перед західними зразками в наступному:
- Ціна: швидка самоокупність, так як ціна в 5-7 разів нижча західних аналогів при однаковій якості;
- Компактність: габаритні розміри обладнання дозволяють встановлювати його в приміщеннях невеликої площі (25-30 кв.м для прес-екструдера, близько 60 кв.м. для комплексу з закінченним циклом);
- Простота монтажу: відсутність необхідності установки обладнання на спеціальний фундамент, достатньо мати тверде покриття підлоги; можливий монтаж "під ключ" при замовленні комплексу з закінченним циклом;
- Простота керування: один оператор може обслуговувати до 10 прес-екструдерів або один комплекс завершеного циклу;
- Простота налагодження: протягом 2 годин пресове обладнання налагоджується на будь-яку запропоновану технологію одержання олії з 29 олієвміщуючих культур;
- Надійність: багаторічний досвід роботи обладнання у споживачів підтверджує надійність та гарантовану якість реалізуємої продукції;
- Універсальність: завдяки особливій конструкції обладнання воно може використовуватися як в єдиному комплексі з завершеним виробничим циклом, так і окремо або в поєднанні з обладнанням інших виробників;
- Якість: обладнання, що випускається, при умові переробки якісної сировини, виробляє продукцію високої якості, що підтверджується сертифікатами відповідності. Для гарантії якості практично всі деталі обладнання виготовляються на підприємстві під наглядом відділу контролю якості продукції;
- Терміни виготовлення: стандартне обладнання доставляється протягом 2-х днів з моменту оплати, обладнання за індивідуальним замовленням виготовляється протягом 20 днів.

Завдяки перерахованим особливостям, обладнання підприємства користується попитом і вже на протязі багатьох років успішно працює як в країнах СНД, так і в країнах далекого зарубіжжя (в Китаї продукція "Екструдера" випускається під маркою «Sak-extruder»).

Науково-виробниче підприємство "Екструдер", яке має великий досвід роботи на ринку СНД та багато наукових напрацювань і практичних рекомендацій в сфері переробки сільськогосподарської продукції, готове надати обладнання і взяти на себе зобов'язання з гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ми готові до серйозного і тривалого співробітництва!
Код компании: 4484