Артемівський відокремлений підрозділ взуттєва фабрика "Аспект" ТОВ "Донпраммаш", вул. Соборна, 69, м. Артемівськ, Донецька обл., 84500, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Артемівський відокремлений підрозділ взуттєва фабрика "Аспект" ТОВ "Донпраммаш"

Адреса:вул. Соборна, 69, м. Артемівськ, Донецька обл., 84500, Україна
Телефон:+38(06274) 6-06-01, 6-06-07
Факс:
Вебсайт:http://www.specobuv.com.ua


Директор - Лихоліт Валентин Олександрович

Форма власності: колективна.

Спеціалізація підприємства: виробництво спеціального робочого взуття за класичною технологією клеє – цвяхового методу кріплення та підбора.

Вартість основних фондів: 3756 тисяч гривень.
Кількість робітників: 420 чоловік.
Виробнича потужність підприємства на 01.01.2000р.: 900 тис. пар на рік.

ВАТ “Артемівська взуттєва фабрика “Світоч” було створене у 1920 році і є одним з найбільших виробників спеціального робочого взуття за класичною технологією клеє-цвяхового методу кріплення підошви та підбора в Україні та СНД. У теперішній час ВАТ “Світоч” є найкрупнішим постачальником робочого взуття та споживачем сировини для виробництва взуття Асоціації підприємств текстильної та легкої промисловості Росії ЗАТ “Восток-Сервіс” (м. Москва).

Фабрика розташована на 2 майданчиках загальною площею 39657,8 м кв. Наше взуття використовується для захисту ступні від впливу агресивного середовища, високих та низьких температур, проникнення вологи, пилу та т.і. У теперішній час ми обслуговуємо підприємства, які охоплюють практично всі галузі народного господарства – добувна, переробна, важка промисловості, сільське господарство і т.п., а також Міноборони, МВС та Міністерство шляхів сполучення України та СНД. Ціни на продукцію, яку ми постачаємо, нижче за аналогічну імпортну, а гігієнічні та тривкі показники значно вищі за рахунок застосування натуральних матеріалів.

Довіртеся високій кваліфікації та професіоналізму спеціалістів нашого підприємства. Цим ви заощадите гроші, а ваші робітники будуть вам вдячні.
Код компании: 4380