Готельний комплекс "Русь", відкрите акціонерне товариство, вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01023, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Готельний комплекс "Русь", відкрите акціонерне товариство

Адреса:вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01023, Україна
Телефон:+38(044) 294-30-20
Факс:+38(044) 2894396
Вебсайт:http://www.hotelrus.kiev.ua


Голова правління - Петров Володимир Пилипович

Ласкаво просимо до готелю Русь - одного з кращих готелів Києва!

Ви отримаєте справжнє задоволення від чудового обслуговування і неперевершеної якості приготування страв.
Комфорт, затишок, безпеку гарантуємо!
Готельний комплекс Русь розміщений у самому центрі Києва, столиці України, в десяти хвилинах ходи від відомого Хрещатика, на зеленому острівці, осторонь гомінких бульварів.

Більше 20 років гості міста Києва, столиці України, багатої історичними і архітектурними пам'ятниками, користуються послугами Готельного комплексу "Русь".

Тут, після проголошення незалежності України (1991г.) розпочинали свою діяльність посольства Кiтая, Індії, Швейцарії, Норвегії, Фінляндії, Данії. "Русь" приймає високих гостей для проведення національних і міжнародних заходів: з'їздів, конференцій, круглих столів, спортивних і культурних заходів.

За два десятка років свого існування "Русь" прийняла близько 1.5 мільйони туристів. За час свого існування готель став другою оселею для багатьох своїх гостей. "Русь" пам'ятає і пишається їхніми іменами, серед яких маршал авіації Шапошников, генерал Громов, міністр оборони США Коен, Хуліо Іглесiас, Патрисія Каас, Едiта Пьєха, Радмiла Караклаіч, кiноактори Євстигнеєв, Тихонов, Янковський, Пуговкін. В готелі зупинялися делегації конгресменів США, високопоставлені представники НАТО, мери європейських міст.

Готельний комплекс "Русь" є членом Торгово-промислової палати м. Києва, а також з 1997 року членом Міжнародної асоціації готелів і ресторанів (ih&ra).

Готель має 408 затишних і комфортабельних номерів, серед яких бізнес-люкси, люкси, двомісні і одномісні. Всі вони оснащені зручними меблями, виконаними по спеціальним замовленням. Готель може водночас прийняти 644 гостя.

В "Русі" працюють ресторани і бари. Ресторани пропонують проведення та обслуговування прийомів, бенкетів, фуршетів, презентацій, весіль та інших торжеств і церемоній.

В 1999 році в готельному комплексі "Русь" вступив до ладу конференц-зал площею 400 кв. м і місткістю 260 місць.

Для зручності ділових людей надаються бізнес-послуги, серед яких Інтернет, робота на компьютері, ксерокопіювання документів, одержання і відправлення факсів. Також надаються додаткові послуги: негайне прання, прасування, надання номеру з підвищеним рівнем безпеки та інше.

Готель "Русь" пропонує гнучку систему знижок на проживання для різних категорій.

Для гостей комплекс надає зручну систему резервування.
Код компании: 4325