Міжгалузева регіональна корпорація "Теплоенергія", вул. Доброхотова, 11, м. Харків, 61037, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Міжгалузева регіональна корпорація "Теплоенергія"

Адреса:вул. Доброхотова, 11, м. Харків, 61037, Україна
Телефон:+38(057) 738-22-02, 754-55-32
Факс:
Вебсайт:


Голова Ради директорів корпорації - Тарадай Олександр Михайлович, доктор технічних наук, професор, академік Екологічної академії України, член-кореспондент Інженерної академії України, віце-президент Асоціації "Укртеплокомуненерго".

В жовтні 2001 року в корпорацію об'єднались структури, які здійснюють та забезпечують роботу всієї теплоенергетичної галузі Харківського регіону. Мета такого злиття - створення єдиного координаційного комплексу по виробленню теплової енергії та якісному забезпеченню з мінімальними тарифами, споживачів м. Харкова та області теплом і гарячою водою.

Корпорація зареєстрована в Харківському міськвиконкомі як об'єкт господарської діяльності, який має свої розрахункові, поточні та інвалютні рахунки, а також дозволи і ліцензії на всі види виконуємих робіт, в число яких входить і ліцензія на постачання і відпуск промислового газу.

До складу корпорації увійшли структури, які мають багаторічний досвід роботи та налагоджені, взаємовигідні стосунки з вітчизняними та закордонними партнерами:

1.Теплопостачальні підприємства:
- Обласне комунальне підприємство теплових мереж з 21 філією-підприємством теплових мереж, які обслуговують абонентів усієї Харківської області.
- Обласне виробниче об'єднання теплових мереж "Харківтеплоенерго" з філіями.
- Підприємство "Теплоенергетичний комплекс Роганського промвузла".
- Підприємство "Котельні лікарняного комплексу".

Основний напрямок діяльності цих підприємств - експлуатація:
- вироблення, транспортування та розподіл теплової енергії як централізовано - від ТЕЦ, великих котелень, так і децентралізовано - від місцевих котелень і квартирних, домових опалювальних агрегатів;
- обслуговування внутрідомових систем теплопостачання: опалення, вентиляція, гаряче водопостачання абонентів усіх видів (промислові, адміністративні, господарсько-побутові, бюджетні та житлові споруди);
- обслуговування теплорозподільних станцій, центральних та індивідуальних теплових пунктів, елеваторних вузлів, бойлерних і насосних, теплових мереж усіх видів, котелень усіх типів, газопроводів і ГРП, приладів обліку усіх типів по теплу, гарячому і холодному водопостачанню.
- виконання всього комплексу пусконалагоджувальних робіт і режимних випробувань усього теплотехнічного, газового та допоміжного обладнання котельних, теплових мереж, теплорозподільних станцій, індивідуальних теплових пунктів і внутрідомових систем з видачею відповідних документів.

2. Проектні, науково-дослідні та учбові заклади:
ЗАТ "Учбово-курсовий комбінат".
В учбовому центрі підвищують свій професійний рівень і набувають нову спеціальність ІТР та робітники теплопостачальних підприємств з атестацією і отриманням державних документів про проходження навчання. Тут же готують спеціалістів, відповідальних за газове господарство підприємств та окремих об'єктів, за безпечну експлуатацію ліфтів, кранів, котельних установок, по прокладанню та монтажу теплотрас з попередньо ізольованих труб тощо.

Науково-технічний центр.
Підприємство "Фора"
Ці підрозділи виконують проектно-монтажні роботи по цілому ряду об'єктів (нових, реконструюємих та ремонтуємих):
- котельні та насосні будь-якої потужності;
- теплові мережі всіх параметрів і видів, прокладка з труб вітчизняного та імпортного виробництва, а також попередньо ізольованих;
- центральні та індивідуальні теплові пункти і насосні;
- внутрідомові системи опалення, вентиляції, гарячого та холодного водопостачання, каналізації;
- індивідуальні системи опалення квартир багатоповерхових будинків, в тому числі з отриманням дозволів на відключення квартир від центральної системи опалення, на подачу газу або електроенергії на знову встановлений газовий або електричний нагрівач з узгодженням в усіх інстанціях;
- архітектурно-будівельний розділ;
- газопостачання котелень та індивідуальних домових агрегатів.
Виконуються також роботи по будівництву об'єктів теплопостачання в лізинг, а також по утепленню будинків і квартир в існуючих житлових і громадських спорудах.

3. Підприємства-виробники обладнання для потреб теплоенергетичної галузі:
ТОВ "Анкор-Теплоенерго" - вітчизняний виробник пластинчатих теплообмінників. Виконує повний комплекс робіт: розрахунок, проектування, виробництво, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також забезпечення комплектуючими. Виробляє автоматизовані теплові пункти для теплопостачання та гарячого водопостачання; пластинчаті теплообмінники для житлово-комунального господарства, хімічної, нафтохімічної, енергетичної, холодильної та харчопереробної промисловості; а також установки ректифікаційно-дисциляційні.

ТОВ "Онікс"
Виробляє попередньо ізольовані пінополіуретаном труби та тонкостінні поліетиленові труби. Виконує весь комплекс робіт по проектуванню та будівництву теплотрас з попередньо ізольованих труб.

ТОВ "Дівайс"
Спільне українсько-датське підприємство займається виробництвом приладів обліку теплової енергії. Виконує повний комплекс робіт: проектні розрахунки, виготовлення та монтаж вузлів обліку теплової енергії. Здійснює гарантійне обслуговування теплолічильників. Повіряє всі типи приладів обліку тепла, води та газу як вітчизняного, так і закордонного виробництва, в тому числі зразкові, в унікальній, єдиній на Україні датській лабораторії.

Корпорація забезпечує:
- юридичне обслуговування теплопостачальних підприємств, а також окремих юридичних і фізичних осіб в питаннях теплопостачання;
- підготовку та отримання документів Антимонопольного комітету;
- урегулювання взаємовідносин між "постачальником тепла", "виробником послуг" - абонентом тощо;
- підготовку та ведення господарських суперечок з питань теплопостачання;
- підготовку та розробку статутів, положень підприємств різної форми власності.

Корпорація приймає на баланс, в оренду або в обслуговування від міністерств та відомств, а також від окремих підприємств та закладів котельні, теплові мережі, теплорозподільні станції, насосні, елеваторні вузли та внурідомові системи теплопостачання.

Корпорація виконує науково-дослідні роботи по всім напрямкам комунальної теплоенергетики.
Код компании: 4303