Відкрите акціонерне товариство "Енергогенеруюча компанія "Центренерго", вул. Комінтерну, 27, м. Київ, 01032, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Енергогенеруюча компанія "Центренерго"

Адреса:вул. Комінтерну, 27, м. Київ, 01032, Україна
Телефон:+38(044) 249-10-86, 276-83-79
Факс:+38(044) 2491308
Вебсайт:


В.о. голови правління, генерального директора - Микола Гаркавенко

Шановне панство!

Презентуємо компанію Центренерго, до складу якої входить три електростанції і одне ремонтне підприємство, що розміщене в місті Черкаси.

Найбільша з електростанцій розташована в Донецькому регіоні - це Вуглегірська ДРЕС. На Вуглегірській ДРЕС встановлено 4 енергоблоки по 300 МВт і 3 енергоблоки по 800 МВт. Це найекономічна, найпотужніша теплова електростанція на Україні. Вона розміщена в дуже привабливому регіоні, де електроенергія завжди буде затребувана.

Наступна електростанція - це Зміївська ТЕС, яка розташована поблизу міста Харкова, великого промислового вузла, також знаходиться в дуже цікавому регіоні, оскільки альтернатив у цьому регіоні для Зміївської ТЕС на сьогоднішний день не існує. На цій електростанції встановлено 6 енергоблоків по 200 МВт і 4 енергоблоки по 300 МВт. Усі енергоблоки працюють на вугіллі Донецького басейну, як резервне паливо використовується газ, як розпалювальне паливо - мазут.

Третя електростанція розташована в живописному районі, в 45 км від міста Києва на березі Дніпра - це Трипільська ТЕС. На ній встановлено 4 енергоблоки пиловугільних по 300 МВт та 2 газомазутних по 300 МВт. Ця електростанція також досить перспективна, хоча б тому, що в даному регіоні, окрім Чорнобильської електростанції, інших потужних електростанцій не існує. При вирішенні питання закриття Чорнобильської АЕС Трипільська ТЕС буде затребувана в даному регіоні, оскільки альтернатив не існує.

Усі наші електростанції досить немолоді. Середній вік знаходиться в межах від 30 до 40 років, звичайно, вони потребують істотних капіталовкладень для проведення робіт з реконструкції з метою доведення їх економічних та екологічних показників до більш високого рівня. Такі пропозиції підготовлені, зокрема, і під інвестиційний пакет акцій, що є в переліку пропозицій. Ці пропозиції дадуть можливість продовжити ресурси роботи електростанцій на 10 -15 років з невеликим збільшенням економічної ефективності. Це перший рівень реконструкції, хоча у нас розроблено три рівня робіт з реконструкції.

Другий рівень - це середня реконструкція, продовження роботи електростанцій на 15 - 20 років з досить істотним збільшенням економічних та екологічних показників, як наприклад, проект реконструкції , розроблений фірмою Siemens спільно з іншими німецькими фірмами по енергоблоку №8 Зміївської ТЕС. Даний проект при досить невеликих капіталовкладеннях дає збільшення ККД енергоблока на 7% та збільшує ефективність золоочисних споруд більш чим в два рази. Дуже цікаві пропозиції є і на Трипільській ТЕС.

Третій рівень реконструкції - це повна заміна морально застарілого обладнання. Тут йде розробка конкретних пропозицій. Звичайно, за 10 років можуть виникнути нові ідеї і в світовій практиці, тому постійно ця концепція буде допрацьовуватися, і ми будемо слідкувати за усіма передовими технологіями для того, щоб до того часу, як з'явиться можливість займатися третім рівнем, ми могли б вибрати найбільш оптимальний варіант відновлення наших електростанцій.

Привабливість нашої компанії ще й в тому, що ми маємо досить кваліфікований персонал. На сьогоднішній день ми практично повністю зберегли генеруючі потужності нашой компанії. І як тільки буде затребувана електроенергія, ми спроможні будемо завантажити свої потужності повністю.

Наступна перевага - це розташування нашого головного офісу, який знаходиться в столиці України - місті Києві, що ефективно при роботі по закупівлі палива, пошуку та роботі з інвесторами. Сьогодні ми проводимо реформування управлінської структури нашої компанії. Ми повністю перебудовуємо свій напрямок діяльності, створюємо нові структури, які будуть займатися залученням інвесторів, роботою з цінними паперами, пошуком нетрадиційних джерел фінансування для збереження життєдіяльності компанії.

Тому в найближчий час ми будемо спроможні працювати найбільш перспективно в порівнянні з іншими аналогічними компаніями.

СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ
За оцінками як внутрішніх, так і зовнішніх експертів (вітчизняних та закордонних), перспективи розвитку компанії є привабливими та багатообіцяючими, що обумовлено високою встановленою потужністю, відносною новизною встановленого устаткування, низькими витратами палива.

Керівництво компанії в даний момент своєю головною метою вбачає вирішення наступних задач:

1. Покращання фінансового становища компанії.
В цьому напрямку зусилля керівництва зосереджені на:
а) всередині компанії:
- врегулювання питань оплати за електроенергію (підготовка договору з "Енергоринком",
- аналіз та контроль за витратами,
- реорганізація організаційної структури та управління компанії,
- пошук внутрішніх джерел коштів для здійснення модернізації основного виробництва компанії,
- дивіденди та інші надходження з прибутку компанії використовувати на технічне переобладнання, розвиток, освоєння нових технологій електроенергетичної галузі,
б) зовні:
- розробка комплексу заходів по вирішенню кризи неплатежів в галузі,
- пошук зовнішніх джерел фінансування програми модернізації та реконструкції устаткування компанії.

2. Отримання максимально можливої економічної користі від приватизації компанії (залучення великих інвестицій під реконструкцію та модернізацію електростанцій). Позиція компанії по відношенню до запланованого тендера з продажу свого пакету акції полягає передусім у відстоюванні своїх інтересів при формуванні інвестиційної суми (сума фіксованих зобов'язань), яка при визначенні буде враховувати всі нюанси.

3. Створення міцної, стабільної, ефективної енергетичної компанії, що в свою чергу забезпечить зростання курсової вартості акції на фондовому ринку.

З метою вирішення поставлених задач, як вже зазначено вище, компанія займається розробкою Концепції залучення інвестиції через ринок корпоративних цінних паперів ВАТ "Центренерго", яка передбачає виконання наступних заходів:
- визначення форм залучення коштів (позички, позики, випуск облігацій та інше),
- розробка комплексу конкретних заходів по підвищенню інвестиційної привабливості компанії,
- інформаційне забезпечення учасників ринку акцій "Центренерго" (проведення прес-конференцій, презентацій, розповсюдження прес-релізів за підсумками роботи компанії за звітний період та інш.),
- створення умов для випуску американських депозитарних розписок (для залучення коштів на світових фінансових ринках):
фінансовий аудит та приведення фінансової звітності у відповідність до міжнародних стандартів,
підвищення привабливості акцій шляхом активної роботи компанії на фондовому ринку,
цілеспрямоване інформаційне забезпечення інвесторів, включаючи проведення спеціальних заходів (roadshow).
Компанія зацікавлена в довгостроковому співробітництві з стратегічним інвестором по вирішенню існуючих проблем в компанії і розвитку перспективних програм та вітала б його участь в майбутньому тендері.
Код компании: 4293