Державне підприємство завод "Арсенал", вул. Московська, 8, м. Київ, 01010, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Державне підприємство завод "Арсенал"

Адреса:вул. Московська, 8, м. Київ, 01010, Україна
Телефон:+38(044) 253-13-34, 280-22-95
Факс:
Вебсайт:http://www.zavodarsenal.kiev.ua


Генеральний директор - Волощук Ігор Вікторович

Державне підприємство "Завод "Арсенал" було засновано в 1764 році як військове артилерійське державне підприємство Київського гарнізону. Після 1917 року завод, окрім військової техніки, почав виробляти сільгоспустаткування, інструмент, побутові товари, а з 1947 року - фотоапарати.

З 1954 року стало до ладу виробництво авіаційних стрілкових прицілів, а після заснування Центрального конструкторського бюро завод приступив до випуску продукції власної розробки. Спочатку це були фотоапарати, нівеліри, теодоліти, квадранти, далі з'явились власні розробки в галузі спеціальної техніки.

До середини 70-х років випускалися різноманітні стрілкові приціли для авіації (встановлювались на МіГ-17, МіГ-19), потім були створені прилади, які автоматично вирішували задачу прицілювання кулеметно-гарматного озброєння літака та прицільного бомбометання (встановлювались на всіх винищувачах-бомбардувальниках авіаконструкторів Мікояна і Сухого). Аналогічні прилади вироблялись і для вертольотів конструкції Камова і Міля.

На цей час підприємство має майже п'ятдесятирічний досвід створення та виробництва оптоелектронних систем та пристроїв (орієнтування, вимірювання та спостереження), що призначені для експлуатації як у лабораторних, так і у жорстких польових умовах.

Прилади, які були створені на заводі, успішно забезпечували усі космічні старти, починаючи з польоту Ю. О. Гагаріна.

На замовлення Центру підготовки космонавтів "Арсеналом" були розроблені та виготовлені тренажери для навчання екіпажів орбітальних станцій.

В умовах конверсії завод випускає:
- медичні прилади автоматичного контролю крові за 11 параметрами АК-11А;
- спектрометр "Мефан";
- камери Горяєва;
- банківську техніку для автоматичного рахування та пакування купюр і монет;
- з метою вирішення проблем обліку і раціонального використання енергоресурсів у комунальному господарстві завод виробляє високоточні лічильники газу для індивідуальних користувачів та автоматичні пристрої для газових котлів;
- сучасне деревообробне виробництво дозволяє виготовляти широку низку виробів з натуральної сировини, в тому числі сучасні меблі.

Одна з останніх розробок – це світлофори дорожні СДС-1 та пішоходні СДС-1П на світловипромінюючих діодах. За високої надійності в роботі та контрастності кольорового випроміновання вони споживають у 5 разів менше електроенергії, ніж традиційні прилади. До того ж виключається необхідність заміни електроламп.

Новинкою 2000 року є модернізована фотокамера "Київ - 88 СМ” - поліпшена модель популярної камери "Київ - 88 TTL". Велика низка змінних об'єктивів до камер "Київ - 19 М", "Київ - 60 ТТL", "Київ - 88 ТТL" та "Київ - 88 СМ" дає можливість враховувати різноманітні особливості фотографування.

На заводі є розгорнута виробнича інфраструктура, починаючи із заготівельного виробництва (ливарного, штампувального, гальванічного, механообробного) і закінчуючи наукоємним виробництвом печатних плат та складання високоточних оптомеханічних та електронних вузлів.
Код компании: 4288