Закрите акціонерне товариство "Хмельницьклегпром", вул. Маршала Рибалка, 28, м. Хмельницький, 29019, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Хмельницьклегпром"

Адреса:вул. Маршала Рибалка, 28, м. Хмельницький, 29019, Україна
Телефон:+38(03822) 1-85-20, 1-88-55
Факс:
Вебсайт:http://kmlegprom.com


Голова правління - Володимир Іванович Кулаков, Заслужений працівник промисловості України; Лауреат Міжнародної премії “Золотий Меркурій”; Володар золотої зірки “За ефективне управління”; Дійсний член Східно-Української Академії Бізнесу; Член Ради Клубу лідерів якості України; “Людина року-98” в номінації “Підприємець”; “ Людина року -99” в номінації “Промисловець”

Закрите акціонерне товариство «Хмельницьклегпром» - 20-літнє підприємство з багатими традиціями. Більше 500 чоловік працюють на підприємстві, у тому числі і робітники, зайняті в соціальній сфері.

Стратегія ЗАТ «Хмельницьклегпром» полягає в успішному розвитку досягнутих позицій у виробництві і збуті продукції. Висока якість, ритмічність роботи і доступні ціни - от девіз підприємства, якому ЗАТ «Хмельницьклегпром» точно слідує.

Основу асортименту нашої продукції складають різноманітні види одягу для щоденного користування, для роботи (робітника або керівника), для вечірнього виходу, для дітей і підлітків, постільна та столова білизна і т.д.

Сучасна технологія виготовлення та контролю, надійне японське устаткування JUKI, різноманітні лабораторні та натурні випробування, висока кваліфікація, багаторічний досвід виробництва швейних виробів - усе це гарантує високу якість виробленої продукції, ефективність і надійність їх застосування.

Висока якість продукції підтверджують численні нагороди підприємства. Швейна фабрика є переможцем у 3-ому (1998 рік) та 4-ому (1999 рік) Національних конкурсах якості «Європейська модель ділової досконалості» у номінації «Великі підприємства», лауреатом Міжнародної премії «Золотий Меркурій», було нагороджено «За кращу експозицію на Міжрегіональній універсальній виставці-ярмарці» і т.д.

Висока кваліфікація спеціалістів, постійна робота по удосконаленню технології і модернізації устаткування, а також оптові закупівлі видаткових матеріалів у безпосередніх виробників, дозволяють забезпечувати стабільну якість, скорочення витрат, а відповідно, і цін на випускаєму продукцію.

Історія становлення підприємства ЗАТ “Хмельницьклегпром” починається з 1981 року. В цей рік розпочав свою діяльність цех надомної праці з початковою чисельністю працюючих - 50 чоловік, як оргодиниця при літейно - механичном заводі. З 1984 року підприємство надомної праці стає самостійним підприємством. В 1985 р. створені філіали в районах області: в’язання – у Камінець – Подільському, Полонському; швейні – в Староконстантинівському і Грицеві; заготовки і виробництва виробів з місцевої сировини – в Ярославке Летичевського району. Але з початком “перестройки” і кризи в країні та розірвання межреспубліканьських стосунків, підприємством приходить в занепад. І тільки у 1994 р., з приходом до керівництва Кулакова Володимира Івановича, підприємство починає знов розквітати. У зв'язку зі збільшенням випуску продукції та чисельності працюючих приймається рішення про будівництво нового корпусу по вул. М. Рибалка, 28. З 5 червня 1995 року, після приватизації і побудови нового корпусу підприємство розпочинає свою діяльність як ЗАТ "Хмельницьклегпром". В даний час на підприємстві працюють більш як 500 працівників. Всі кадри на підприємстві висококваліфіковані: 100% спеціалістів та службовців мають вищу освіту; 96% швачок - із середньо-спеціальною освітою. Середній вік робітників становить 29 років.

В 1997 році був створений “Будинок Моделей”, де займаються творчою діяльністю модельєри - конструктори, які являються лауреатами не лише вітчизняних, але і міжнародних конкурсів модельєрів, в тому числі таких, як «Международные премии SMIRNOFF в области моды» і Міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу “Адмиралтейская игла”. В “Будинку Моделей”, розробляються нові перспективні моделі одягу із використанням сучасних тканин та фурнітури, орієнтуючись на сучасні напрямки моди та зміни ринкової кон'юнктури. Тому ЗАТ “Хмельницьклегпром” пропонує широкий асортимент продукції, при оптимальному співвідношенні ціни та якості, такої як:
- Жіночий та чоловічий одяг;
- Найрізноманітніший асортимент дитячого одягу;
- Фірмовий спецодяг для підприємств всіх галузей народного господарства;
- Шкільний одяг різноманітних фасонів, розмірів та кольорів;
- Комплекти постільної білизни та багато іншого.

Для досягнення високої якості продукції нашого підприємства особлива увага приділяється технічному переоснащенню, впровадженню нових технологічних процесів, підвищенню кваліфікації працівників.

На фабриці, у 1998 р. провелась заміна застарілого обладнання ВТО на нове устаткування, у 1999 р. швейні машини 2-го покоління замінились на З-те (останнє) покоління швейного обладнання японської фірми "JUКІ", у тому ж році провелась комп'ютеризація виробництва з підключенням до мережі ІNTERNET.
В зв'язку з великою кількістю замовлень, на початку 2000 року було прийнято рішення про добудову нового цеху, який дозволить збільшити кількість робочих місць на 250 робітників.

Тому у 2000 році впроваджена система автоматизованого проектування (САПР), використання якої дає змогу в 3-4 рази скоротити час проєктування, підвищити продуктивність праці проектних і конструкторських робіт на 50-80%, збільшити точність та якість ціх робіт.

Найвищою оцінкою праці ЗАТ “Хмельницклегпром” стала в 1998 році Міжнародна нагорода "Золотий Меркурій", в цьому ж році Голові правління Володимиру Івановичу Кулакову за заслуги перед країною в розвитку промисловості України присвоєно звання "Заслужений працівник промисловості України”. У березні 2000 р. Президія Міжнародної Кадрової Академії нагородила Володимира Івановича престижною міжнародною нагородою - золотою медаллю "За ефективне управління".

Підприємство активно приймає участь у багатьох виставках, ярмарках та конкурсах. Лише за останній період ЗАТ "Хмельницьклегпром" стало переможцем 3-го (1998 рік) та 4-го (1999 рік) Національних конкурсів з якості “Європейська модель ділової досконалості” в номінації “Великі підприємства", нагороджено дипломами "За кращу експозицію" на трьох Міжрегіональних універсальних виставках - ярмарках, дипломом на телефестивалі моди «Барви Поділля - 99» за колекцію курток “Весняна прогулянка” в номінації “Професіонали”, а також приймало участь в Міжнародному конкурсі моделей-манекенниць "Супермодель світу-Україна".

У скрутний час, при соціально-економічній кризі в України, ЗАТ “Хмельницьклегпром” знаходить можливість надання благодійної допомоги, сума якої складає не менш, як 5% від прибутку підприємства за рік.

Наша фабрика має імідж стабільного та порядного підприємства, яке намагається відповідати європейській моделі ділової досконалості, а також європейському стилю, порядку та благоустрою.

Ми завжди раді новим діловим партнерам!
Код компании: 4264