Колективне виробничо-торгове взуттєве підприємство "Київ", вул. Січневого повстання, 34, м. Київ, 01015, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Колективне виробничо-торгове взуттєве підприємство "Київ"

Адреса:вул. Січневого повстання, 34, м. Київ, 01015, Україна
Телефон:+38(044) 280-57-07
Факс:+38(044) 2804845
Вебсайт:


Генеральний директор - Тарасюк Павло Юхимович

Колективне виробничо-торгове взуттєве підприємство "Київ" - взуттєве підприємство України, яке продовжує традиції взуттєвого виробництва фабрики, що заснована ще в 1867 році.
Сьогодні - це найбільше в країнах СНД взуттєве підприємство, взуття якого добре відоме в Україні. Нині кожна п'ята пара взуття, що виготовлена в Україні, має торгову марку «Київ».

Маючи високу якість продукції, підприємство на протязі багатьох років більше 20% своєї продукції експортує в Росію, Білорусь, Латвію, Естонію, Молдову, Польщу, Німеччину, Італію, Кубу, Монголію, Нікарагуа, Афганістан та інші країни.

Підприємство оснащено сучасним прогресивним технологічним обладнанням кращих фірм Європи з виробничими потужностями до 8 млн. пар взуття за рік, в тому числі спеціального робочого взуття - понад 3,0 млн. пар за рік.

«Київ» виготовляє широкий асортимент взуття: юхтове взуття для силових структур; спеціальне робоче взуття для різних галузей промисловості; домашнє взуття і взуття для прогулянок для всіх верств населення. При виготовленні взуття застосовуються, головним чином, натуральні матеріали. Підприємство випускає широкий асортимент дитячого хромового взуття стрічково-варного методу кріплення на поліуретановій подошві. Взуття має український сертифікат відповідності та гігієничний висновок Міністерства охорони здоров'я України.

При виготовленні взуття виробничого призначення широко застосовується цвяховий метод кріплення, що дає можливість використовувати гумові формовані зносостійкі підошви.

На протязі десятків років фахівці підприємства працювали над створенням нового типу робочого взуття. Підприємство з 1982 року є базовим по виробництву взуття за хімічними способами кріплення підошов і налагодило виробництво юхтового взуття з використанням для підошов поліуретанових систем. Для виробництва такого взуття підприємство озброєно високопродуктивними ливарними агрегатами «Лім», «Полієр». «Десма». Позитивні відгуки про високі експлуатаційні якості взуття підприємство отримує від промислових підприємств і робітників агропромислового комплексу із різних країн СНД.

Опановано виробництво взуття ливарного методу кріплення із двошаровим і двокольоровим низом, що відповідає сучасному високому дизайну. Це взуття виготовляється із застосуванням внутрішніх металевих деталей: металевого носку, проколозахисної металевої пластини. Виробництво такого взуття не має аналогів в країнах СНД. На IV міжнародній спеціалізованій виставці «Безпека і охорона праці-99» (м. Москва) колекція такого взуття визнана кращою і нагороджена Дипломом виставки. В листопаді 1999 р. колекція спеціального робочого взуття ливарного методу кріплення на двошаровій та двокольоровій підошві відзначена Дипломом Міжнародної виставки «А + А — 99» «Охорона праці. Гігієна праці, захист праці, засоби захисту» (м. Дюссельдорф, Німеччина).

За високу якість спеціального робочого взуття підприємство «Київ» нагороджено Золотою Медаллю - найвищою нагородою XVII Міжнародного ярмарку «FIHАV-99», що проходив в м. Гавана (Куба).
Код компании: 4261