Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство з ІІ "Інформ-Авіа-Центр", вул. Двадцять Третього Серпня, 36 а, м. Харків, 61072, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство з ІІ "Інформ-Авіа-Центр"

Адреса:вул. Двадцять Третього Серпня, 36 а, м. Харків, 61072, Україна
Телефон:+38(044) 573-05-02, (057) 343-13-44, 343-70-44
Факс:+38(044) 5730706; (057) 7032260
Вебсайт:


Генеральний директор - Зайцев Анатолій Григорович

Підприємство "Інформ-Авіа-Центр" 8 років працює за кількома напрямками.

Ідея основного напрямку - створення сервісного центру, який би мав точну інформаційну базу значного обсягу про ринок авіаційної галузі.

Підприємство пропонує та поставляє понад 30 000 одиниць обладнання та запасних частин для всіх типів російської та української авіаційної техніки військового та цивільного призначення не тільки на ринки України, Росії , але і на світовий ринок:
- гідравлічні системи,
- паливорегулюючі системи,
- лобове скло,
- бортову авіоніку,
- радіовироби та електричні вузли.

Нашим підприємством підписані довгострокові договори з заводами, які гарантують прямі поставки сертифікованого авіаційно-технічного майна. Наявність сучасного складського комплексу дозволяє комплектувати запасні частини від різних виробників і поставляти їх замовникам єдиними партіями будь-якого об'єму. Наші співробітники з одинаковою увагою віднесуться до заявки на поставку привід-генератора і до замовлення на пружини або деталі росзсипом.

Закордонні зустрічі з колегами підтверджують приємну для працівників СП "Інформ-Авіа-Центру" істину: Україна не втратила свого іміджу однієї з провідних авіаційних держав світу. Головним у роботі підприємства були і є точність і відповідальність при виконанні взятих на себе зобов' язань.

"Інформ-Авіа-Центр" працює в сфері громадського харчування. Для цього напрямку було віділено приміщення загальною площею 630 кв.м, яке оформлено у стилі Слобожанського краю 178 віку. Назва кафе - "Шинок", тут пропонується національна українська кухня. Кафе зуміло завойовати симпатії офіційних делегацій з різних країн.

Наше підприємство є засновником фірми "Віннер Форд Харків" - офіційного представника Ford Motor Company в Харківському регіоні, який здійснює продаж автомобілів цієї марки, а також їх комплексне обслуговування на сучасному фірмовому обладнанні.

Спільне українсько-російське підприємство "Інформ-Авіа-Центр" стабільно й динамічно розвивається, розширює матеріально-технічну базу, співробітництво з партнерами, налагоджує тісні зв язки із зацікавленими фірмами та підприємствами країн Європи і світу.

"Інформ-Авіа-Центр" - відкритий для співпраці.
Код компании: 4220