Кролевецька фабрика ордена "Знак пошани" "Художнє ткацтво", вул. Петровського, 38, м. Кролевець, Сумська обл., 41300, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Кролевецька фабрика ордена "Знак пошани" "Художнє ткацтво"

Адреса:вул. Петровського, 38, м. Кролевець, Сумська обл., 41300, Україна
Телефон:+38(05453) 5-11-75, 5-12-93
Факс:+38(05453) 51352
Вебсайт:


Голова правління - Ніжник Галина Кирилівна

З давніх – давен на весь світ славелось своїми рушниками невеличке містечко Кролевець, яке знаходиться в північно – західній частині Сумської області. З 1922 року майстри Кролевецької ордена “Знак Пошани” фабрики “Художнє ткацтво” старанно зберігають і розвивають кращі народні традиції Кролевеччини. В 1936 році на виставці в Парижі кролевецький рушник завоював золоту медаль. З того часу він експонується у Франції, Австралії, США, Канаді.

Основним напрямком діяльності фабрики є виготовлення художніх декоративно – тканих штучних виробів, випуск яких за рік складає до 1 млн. гривень.

Понад п’ятдесят найменувань барвистих виробів пропонує сьогодні підприємство – це рушники, штори, жакардові покривала, скатертини, серветки, простирадла, махрові рушники різних розмірів, махрові простирадла.

В останні роки фабрика освоїла випуск унікальних сюжетно – тематичних виробів, виготовлених з використанням комбінованих технік ручного ткацтва з кольоровою гамою до 10 кольорів, в тому числі портретні рушники та панно з емблемою учбових закладів та підприємств, з державною та регіональною символікою.

Практичність і краса – основні якості виробів фабрики. Вони по-святковому довершують інтер’єр сучасного житла, веселкою кольорів пом’якшують холодний полиск меблів. Завдяки вдало підібраним серветкам, рушникам, шторам тощо можна, не лише прикрасити квартиру, але й надати неповторного колориту, створити затишок. Усе це не тільки гарні практичні речі, вони чудові подарунки на новосілля, чудові сувеніри друзям на згадку про поїздку на Україну.

У виробах майстрів із Кролевця приваблює добротність виготовлення, природна краса традиційних матеріалів та довговічність.
Код компании: 4218