Акціонерна судноплавна компанія "Укррічфлот", вул.Нижній Вал, 51, м. Київ, 04071, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерна судноплавна компанія "Укррічфлот"

Адреса:вул.Нижній Вал, 51, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:+38(044) 417-00-30, 417-02-65, 417-15-93, 417-30-66, 417
Факс:
Вебсайт:www.ukrrichflot.com


Президент - Підлісний Павло Іванович

Акціонерна судноплавна компанія "Укррічфлот" була створена в 1992 році на базі Міжгалузевого державного об'єднання річкового флоту "Укррічфлот".

За 10-річний період свого становлення та розвитку АСК "Укррічфлот" пройшла шлях від державного транспортного підприємства до однієї з найбільших в Україні судноплавних компаній.

Сьогодні АСК "Укррічфлот" та її дочірні підприємства надають комплекс транспортних послуг по перевезенню вантажів та пасажирів морським і річковим флотом, навантажувально-розвантажувальним роботам у портах, по суднобудуванню та судноремонту, фрахтуванню та агентуванню флоту, по транспортно-експедиційному обслуговуванню вантажів, по туризму тощо.

До складу компанії входить понад 200 самохідних та несамохідних суховантажів. Ці судна стабільно працюють на перевезеннях експортно-імпортних вантажів та вантажів закордонних фрахтувальників у Середземноморському, Чорноморсько-Азовському, Дунайському басейнах і вантажів вітчизняних споживачів на внутрішніх водних шляхах України.

Головними напрямками міжнародних перевезень є лінії з річкових та морських портів України в порти Болгарії, Туреччини, Греції, Італії, Ізраїлю, Румунії, Югославії, Франції, Іспанії, а також між закордонними портами Середземноморського басейну.

Сьгодні АСК "Укррічфлот" здійснює понад 40% перевезень зовнішньоторговельних вантажів від загального обсягу їх перевезень українськими судновласниками. При цьому обсяги вантажних перевезень суднами компанії стабільно зростають.

З метою підвищення ефективності роботи та конкурентоспроможності компанії на міжнародних фрахтових ринках, враховуючи досвід європейських країн, в АСК "Укррічфлот" в 2000-2002 роках була створена перша в морській галузі України вертикально інтегрована транспортна система перевезення вантажів по принципу "від дверей до дверей" шляхом приєднання до "Укррічфлоту" Запорізького, Херсонського, Миколаївського та Дніпропетровського річкових портів. Приєднання портів до компанії дозволило залучити на річковий транспорт значні додаткові вантажопотоки та інвестиційні ресурси, а також створити сотні нових робочих місць. Так, в 2001-2002 роках спільними зусиллями АСК "Укррічфлот", річкових портів та вантажовласників були побудовані і введені в експлуатацію комплекси по переробці зернових вантажів у Миколаївському та Дніпропетровському річкових портах, комплекс по переробці мінеральних добрив у Херсонському річковому порту, складський комплекс по зберіганню та переробці металопродукції в Запорізькому порту.

АСК "Укррічфлот" здійснює перевезення пасажирів на туристичних круїзних лініях "Київ-Одеса-Київ", "Київ-Одеса-Севастополь-Ялта-Київ". Починаючи з 2001 року, компанія відкрила нову міжнародну круїзну лінію "Київ-Одеса-порти Болгарії (Несебр)-Київ". Крім туристичних рейсів, компанія здійснює і місцеві перевезення пасажирів флотом Запорізького, Херсонського, Миколаївського та Дніпропетровського річкових портів.

Укррічфлот – Ваш партнер зі світовим іменем у сфері морського та річкового бізнесу.
Код компании: 4217