Лабораторія "Форт", вул. М. Раскової, 11, к. 410, 4 пов., м. Київ, 01000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Лабораторія "Форт"

Адреса:вул. М. Раскової, 11, к. 410, 4 пов., м. Київ, 01000, Україна
Телефон:+38(044) 259-00-49, 495-15-84
Факс:
Вебсайт:http://www.1c.kiev.ua


Лабораторія "Форт" – один з основних постачальників програмного забезпечення та готових рішень по комплексній автоматизації підприємства. Лабораторія "Форт" давно та успішно входить в систему підприємств 1С:Франчайзинг. Нашою фірмою також досягнутий статус ділера компані Corel. Ми є давнім партнером багатьох відомих західних фірм. Але пишаємось ми не лише гучними іменами фірм-виробників, але і нашими найкращими клієнтами, такими як Пепсіко-Україна, АВВ, Телеканал "Інтер", Студія 1+1, Вольво Трак Корпорейшен, СВТ-Фортуна та тисячі корпоративних компаній та невеликих підприємств.

Лабораторія "Форт" розробляє власні конфігурації та спеціалізовані галузеві рішення на базі програмних продуктів фірми 1С, які автоматизують бухгалтерський та оперативний облік в таких галузях як оптовата роздрібна торгівля, страхове діло, транспортні послуги, виробництво та багато інших і кількість їх постійно зростає. Окремо слід відмітити таку розробку як Форт:GAAP, що розроблена для ведення паралельного обліку за національними та міжнародними стандартами.

Кваліфіковані спеціалисти, широкий спектр продукції та послуг за прийнятні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта – ось, що виділяє Лабораторію "Форт" на українському ринку серед багатьох інших.
Код компании: 4200