Акціонерне товариство "Холдингова компанія "Київміськбуд", вул. Суворова, 4/6, м. Київ, 01010, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Адреса:вул. Суворова, 4/6, м. Київ, 01010, Україна
Телефон:+38(044) 206-24-24, 254-22-22, 280-53-60
Факс:+38(044) 2809073
Вебсайт:www.kgs.kiev.ua


Голова правління - Президент - Шилюк Петро Степанович

Холдингова компанія “Київміськбуд” - багатофункціональна інвестиційно-будівельна фірма, що на протязі 50 років є основним забудовником м.Києва. За ці роки “Київміськбудом” збудовано більш, ніж 90 % житлового та соціально- побутового фонду столиці.

До складу Компанії входить близько 100 підприємств та організацій, що забезпечують виконання всього комплексу будівельних робіт.

Київміськбуд, здійснюючи на протязі 10 років програму будівництва на залучені від населення кошти, збудував 511 будинків, що становить близько 67800 квартир, значну кількість офісних приміщень, підземних гаражів, об”єктів соціально-побутової сфери.

В Компанії разом з її фінансовим партнером АКБ “Аркада” введена в дію система кредитування будівництва житла за рахунок довгострокових ощадних вкладів населення терміном на 10 та 30 років.

Досвід зведення житла за кошти населення Київміськбуд поширює на інші регіони України: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу, Чернівці, Вінницю, Житомир, Полтаву та Феодосію.

ХК „Київміськбуд” активно співпрацює з зарубіжними фірмами. Результатом цього співробітництва стало будівництво мережі гіпермаркетів „Метро”, які холдингова компанія споруджує не тільки в м. Києві, а і в регіонах України: Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Львові.

В даний час компанією здійснюється спорудження 3-х експериментальних високоповерхових будинків (на 32-36 поверхів), на яких застосовуються нові будівельні технології, використовуються більш досконалі системи протипожежного захисту, впроваджуються більш складні та ефективні інженерні мережі.

Для виконання зазначеного проекту здійснюється оновлення та впровадження сучасної будівельної техніки та механізмів.

50-річний досвід холдингової компанії, її наявні технічні можливості, впровадження нових будівельних технологій, постійний пошук нових шляхів інвестування в будівництво в поєднанні з вмілим керівництвом будівельними процесами на чолі з Героєм України, президентом компанії Поляченком В.А. – все це зробило ХК „Київміськбуд” одним із лідерів будівельної галузі незалежної України.

Код компании: 4199