Закрите акціонерне товариство "Полтавська фірма "Ворскла", вул. Жовтнева, 72, м. Полтава, 36029, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Полтавська фірма "Ворскла"

Адреса:вул. Жовтнева, 72, м. Полтава, 36029, Україна
Телефон:+38(0532) 50-29-98, 51-83-81, (05322) 2-17-46
Факс:+38(0532) 560354
Вебсайт:


Голова правління - Головко В'ячеслав Михайлович

Фірма "Ворскла - це нове ім'я на світовому і вітчизняному ринках, це найбільше підприємство на Україні, що спеціалізується на виготовленні дитячого одягу. Це Ваш надійний та компетентний партнер!

Колишнє Полтавське виробничо - торговельне об'єднання, яке існує з 1928 року, зараз є акціонерним товариством з колективною формою власності. На фірмі працює 1200 чоловік, в швейних цехах функціонує 10 потоків, на яких щорічно випускають близько 1 мільйона виробів за рік: суконь, спідниць, сорочок, костюмів та комплектів для жінок і дівчат усіх вікових груп з різноманітних тканин як натуральних, так і синтетичних, а також з трикотажних полотен по сучасним моделям, з яких 70 відсотків розроблено конструкторами фабрики.

1990 рік став переломним періодом у житті підприємства. В цей час фірмою "Unionmatex" (ФРН) було проведено технічне переозброєння підприємства. Інофірма здійснила поставку обладнання, його монтаж і навчання технічного персоналу.

В результаті переозброєння в експериментальному цеху запроваджена система автоматичного проектування розкладки лекал (САПР) фірми"Investronika" (Іспанія), що дозволяє значно скоротити терміни розробки моделей і впровадження їх у виробництво.

Механізовані настилочні комплекси фірми "Бульнер" (ФРН) і автоматична нарізка настилів "INVESCUT" (Іспанія) в розкрійному цеху забезпечує точність крою тканин з усіх видів волокон..

Швейні цехи і склад готових виробів оснащені підвісними транспортними системами фірми "OHRNELL" (Швеція), високопродуктивним швейним обладнанням фірми "PFAFF" (Німеччина) та контейнерними лініями фірми "PSB" (ФРН) з мікропроцесорним управлінням, комплексом пристосувань малої механізації.

Шестиголовочний семигольчатий вишивальний автомат фірми "ZSK" (ФРН) дозволяє створювати і прикрашати швейні вироби барвистими вишивками високої якості.

Широке застосування комп'ютерів в управління технологічними процесами гарантує своєчасну поставку продукції покупцям.

Усі ці зміни сприяли виходу фірми на міжнародний ринок. Зараз вона успішно співробітничає з інофірмами Німеччини ("Montana Betty Bapclay"), Франції ("Ignace Lener s.a."), Америки ("Penfli"), які щорічно збільшують замовлення по асортименту та кількості на виробництво одягу. Сьогодні на ринок цих країн поставляється 80% продукції фірми "Ворскла".

Співробітництво з "Ворсклою" - це гарантія успіху та розвитку!
Код компании: 4047