Колективне підприємство "Дніпропетровська виробничо-торгівельна фірма "Славутич", вул. Чичеріна, 21, м. Дніпропетровськ, 49006, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Колективне підприємство "Дніпропетровська виробничо-торгівельна фірма "Славутич"

Адреса:вул. Чичеріна, 21, м. Дніпропетровськ, 49006, Україна
Телефон:+38(0562) 42-25-41, 42-67-88
Факс:+38(0562) 423466
Вебсайт:


Генеральний директор - Гуменюк Алла Степанівна

Колективне підприємство Дніпропетровська виробничо-торгівельна фірма "Славутич" розпочинала свою діяльність у 1943році на базі артілі. Відтоді напівкустарна фабрика виросла, розширилася, перетворилася в одне з найбільших підприємств швейної галузі України, що займаються випуском чоловічих і дитячих сорочок.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням провідних фірм Італії, Японії, Німеччини.

Незважаючи на складність економічної ситуації сьогодення, підприємство значно розширює і оновлює асортимент продукції.
Повсякчас розв'язуються питання освоєння нового асортименту з метою забезпечення зростаючих потреб покупців. Щорічно випускається понад 50 нових моделей сорочок, блуз, спідниць і штанів жіночих. Щороку випускається понад 350 тисяч виробів. Спеціалісти підприємства намагаються допомогти людині вдягатися сучасно і модно.

Працюючи спільно з іноземними партнерами по виробництву швейних виробів з давальницької сировини, підприємство має
можливість впроваджувати нову технологію, а також нове обладнання для розкрійного і швейного виробництва. Тільки за І півріччя цього року обсяг виробництва збільшився на 13,8%.

Велика увага приділяється енерго і теплозбереженню. За рахунок встановлення лічильника тепла підприємство заощаджує до 30тисяч гривень за місяць.

Крім основного виробництва на підприємстві відкрито салон-магазин і відділок платних послуг для населення міста, де виготовляється одяг за цінами ніжчими, ніж в ательє міста.

На підприємстві відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати, а також платежам в бюджет і інших видах платежів.

Понад 10 років підприємство очолює заслужений працівник промисловості Гуменюк Алла Степанівна. За час роботи генеральним директором КП ДВТФ "Славутич", зарекомендувала себе грамотним фахівцем, вимогливим до себе і до підлеглих, володіє хорошими організаторськими здібностями. Багато уваги генеральний директор приділяє вирішенню виробничих і соціальних питань колективу, впровадженню досягнень науки і техніки в виробництво. Її кредо: "Держати все під контролем, відповідальність за прийняття важливих рішень брати на себе".

Немало зусиль Гуменюк А.С. прикладає для підвищення кваліфікації кадрів і заохоченню молоді. Незважаючи на фінансові труднощі, підприємство знайшло можливість направити за рахунок фірми на навчання в Київський національний університет технології і дизайну і в інші навчальні заклади України найбільш перспективних молодих працівників. Постійно підтримується зв'язок з Дніпропетровським політехнікумом і технічними училищами № 27, № 55 міста, які готують робочі кадри для швейного виробництва.

На підприємстві є гуртожиток, де є всі умови для проживання і діє оплата по пільговим тарифам.

Під керівництвом генерального директора, КП ДВТФ "Славутич" приймає активну участь в акції "Україна - дітям", надає благодійну допомогу школам - інтернатам, будинкам грудної дитини. Крім того, надається благодійна допомога будинкам пристарілих, територіальним центрам для людей похилого віку.
Код компании: 3837