Відкрите акціонерне товариство "Калуський харчовик", вул. Писарська, 37, м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Калуський харчовик"

Адреса:вул. Писарська, 37, м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300, Україна
Телефон:+38(03472) 2-02-90, 2-12-36, 2-24-46, 2-41-68
Факс:
Вебсайт:


Підприємство розпочало свою діяльність у 1944 році. Нині щомісяця в середньому тут виготовляють продукції на близько 200тис.грн. Продукція творців солодощів не тільки всім смакує, але й лікує, бо, скажімо, в мармеладі містяться пектинові складники, які виводять з людського організму радіонукліди.
Своєю продукцією «Калуський харчовик» представляв харчову промисловість України на Олімпійських іграх у Москві в 1980 році.
Нині колектив підприємства (а працює тут 130 фахівців) виготовляє понад 20 найменувань продукції.
Сировинною базою для продукції калуських харчовиків є фрукти, що дозріли в екологічно чистій передкарпатській зоні України. Колектив "Калуського харчовика" працює над розширенням випуску різних видів мармеладу, фасуванням продукції в дрібній упаковці, розливанням соків в упаковці.

Продукція підприємства:

Печево "Україна", "Вівсяне особливе", "Садко", "Привіт"

Кожен вид здобного печива виготовлений з борошна високого гатунку, цукру, маргарину, молока з додачою яєць, соди, солі, ваніліну, кориці, кави натуральної, порошку какао та есенції (у залежності від сорту та виду печива). Має круглу, квадратну форму, форму квітки тощо.

Зефір "Ванільний"

Дві половини круглої або подов-гуватої форми з рифленою поверхнею склеєні між собою. Поверхня виробу обсипана цукровою пудрою. Виготовлений з цукру, патоки, яблучного пюре, яєчного білка, агару, молочної кислоти та есенції.

Драже "Морські камінці з ізюмом", "Ізюм в какао", "Спортивне", "Кольоровий горошок", "Арахіс в цукрі", "Арахіс солений"

Вироби мають цукрову накатку різнокольорового забарвлення. Виготовлені з цукру, патоки, ізюму, арахісу, лимонної кислоти, какао-порошку, есенції та барвників. Ядром для виробу є накатаний з цукру корпус. Арахіс солений обсмажений на олії.

Східні солодощі "Ковбаска вершкова особлива", "Ірис вершковий"

Вироби з молочно-помадної маси, до яких додано круп'яні неглазуровані палочки. Виготовлені з цукру, патоки, молока, маргарину, круп'яних палочок та інших компонентів.

Мармелад "Формовий желейний", "Тришаровий", "Апельсинові і лимонні дольки"

Вироби солодко-кислого смаку, що обсипані цукром. Це набори з кількох сортів мармеладу різного забарвлення і смаку, що виготовлені з пектину, цукру, патоки, лимонної кислоти, есенції, барвників. Дольки оранжевого та жовтого кольору мають явно виражений аромат апельсина і лимона.

Плодово-ягідні вина "Золота осінь", Аромат садів", "Альпінська долина"

Гармонійні чисті напої з аро-матом плодів ягід, приємного смаку, що мають золотистий, майже янтарний чи темно-червоний кольори. Вміст спирту від 17 до 17,5%, цукру - від 4-х до 7%, кислот - від 5 до 6%.

Безалкогольні напої "Дюшес", "Тархун", "Купалинка", "Ананасовий", "Крем-сода"

Приємного смаку напої, виготовлені з плодово-ягідних соків та настоїв з додаванням (в залежності від виду) лимонної кислоти, цукру, колеру, ваніліну та інших компонентів.
Код компании: 3698