Відкрите акціонерне товариство "Калуський бровар", вул. Грушевського, 89 А, м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Калуський бровар"

Адреса:вул. Грушевського, 89 А, м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300, Україна
Телефон:+38(03472) 2-02-90, 2-12-36, 2-18-27, 2-24-46, 2-27-25,
Факс:
Вебсайт:


Найстарішим в структурі концерну "ІВО" є ВАТ "Калуський бровар", яке, згідно історичних документів, виробляє пиво з 1649 року. Однак початки пивоваріння в Калуші сягають ще XVI століття. Відтоді, власне, калуські пивовари виготовляли пиво, що славилося в Європі. Його у спеціальній тарі експортували до Польщі, Угорщини, Франції. Калуське "Цісарське" конкурувало з баварським, чеським і навіть львівським пивом. Сам цісар Австро-Угорщини смакував ним.
Про нього ходили легенди. В одній з них розповідається, що гальба калуського пива надавала споживачеві сили й енергії на цілий день. Хвалили смачний аромат цього пива. Кажуть, що емігранти, вихідці з Калущини, в далекій Канаді намагалися ще в кінці ХІХ століття виробляти напій на зразок калуського пива, але не могли йому дорівняти. Загалом "Калуський бровар" - це ціла епоха не тільки в історії Галичини, але й України. І нині тут варять 6 сортів пива "Калуського", живого напою без консервантів. Фахівці найстарішої в Україні пивоварні працюють над покращенням якості пива, розробляють нові його сорти, проводять технічне переозброєння підприємства.
Крім цього, калуські пивовари виготовляють світлий ячмінний та карамельний солод, ячмінно-солодовий екстракт, який продають іншим пивзаводам.

Пиво КАЛУСЬКЕ
За смаковими якостями калуське пиво одне з кращих в Україні. Пиво натуральне, без домішок і консервантів. Напій, як сама природа, чистий...
Код компании: 3697