Відкрите акціонерне товариство "Турбогаз", пров. Дубового, 6/4, м. Харків, 61003, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Турбогаз"

Адреса:пров. Дубового, 6/4, м. Харків, 61003, Україна
Телефон:+38(057) 731-45-54, 757-50-55
Факс:
Вебсайт:http://www.turbogaz.com.ua


Голова правління - Купригін Олег Вікторович

ВАТ «Турбогаз», раніше ВНПО «Союзтурбогаз», було засновано в 1975 році за рішенням Міністерства газової промисловості СРСР, як головне підприємство по створенню і впровадженню в галузі передового энерготехнологічного устаткування. До 1991р. підприємство входило до складу концерну «Газпром».

У 1994 р. було перетворено у Відкрите акціонерне товариство «Турбогаз» до складу, якого в даний час входить Головне підприємство (м. Харків), дослідний завод «Турбогаз» і іспитовий полігон (Харківська обл.).

Відкрите акціонерне товариство «Турбогаз», науково-виробниче підприємство, що має багаторічний практичний досвід по розробці, виробництву і впровадженню энерготехнологічного устаткування на об'єктах нафтогазової й енергетичної промисловості.

Акціонерне товариство впевнено займає ведуче місце в нафтогазовій галузі України і країнах СНД у рішенні цілого ряду задач розробки і впровадження передової техніки і технології буравлення, видобутку, підготовки, переробки і транспорту нафти і газу.

Діяльність акціонерного товариства охоплює всі стадії виробництва від досліджень і розробок до постачання готової продукції «під ключ», включаючи будівельно-монтажні і пуско-налагоджувані роботи, навчання обслуговуючого персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Номенклатура продукції, що випускається: У даний час акціонерне товариство розробляє і виготовляє наступні види устаткування для нафтогазового й енергетичного комплексів:
- Турбохолодильні агрегати для охолодження природного газу в технологічних схемах його підготовки і переробки;
- Утилізаційні енергетичні турбодетандерні установки для перетворення енергії надлишкового тиску природного газу в електричну енергію;
- Устаткування для підготовки і переробки нафти і газу;
- Установка для капітального ремонту, освоєння і буравлення шпар;
- Противибросове устаткування для свердловин;
- Пересувні установки дослідження природного газу без випуску газу в атмосферу;
- Газоперекачиваючі агрегати з газотурбінним і електроприводом;
- Газорозподільні станції і газорозподільні пункти;
- Електростанції з газотурбінним приводом;
- Ваговози гусеничні для монтажу і транспортування блоків бурових установок;
- Одоризацій установки для природного газу «Одотронік»;
- Газові і повітряні компресори і насоси різного призначення;
- Нафтогазопромисловий інструмент і ін.

При розробці кожної нової конструкції використовуються останні досягнення науки і техніки, найсучасніші технології і нові матеріали, що дозволяють надійно працювати в будь-яких кліматичних умовах від арктичних до південних широт.

Замовниками продукції акціонерного товариства переважно є підприємства нафтогазового й енергетичного комплексу України, Російської Федерації, Бєларусі, Латвії, Туркменії, Узбекистану, Азербайджану і Казахстану.

Кваліфікація підприємства підтверджується ліцензіями.

Також на підприємстві ВАТ «Турбогаз» впроваджена й успішно функціонує міжнародна система керування якістю ISO 9001-2000.

За підсумками 2004р. у номінації «Нафтогазова промисловість» ВАТ «Турбогаз» було привласнене звання «Краще підприємство України 2004року».

Загальна чисельність співробітників ВАТ «Турбогаз» складає 502 чоловік.

Одним з напрямків основної діяльності ВАТ «Турбогаз» є створення і впровадження утилізаційних детандерних енергетичних установок для перетворення енергії надлишкового тиску природного газу в електричну енергію з установленою потужністю від 8 КВт до 6 000 КВт.

У квітні 2006р. ВАТ «Турбогаз» визнано переможцем у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України» у номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» із продукцією - утилізаційна детандерна енергетична установка потужністю 2500 КВт (УДЭУ-2500).

На даний час підприємство впровадило низькотемпературні турбодетандерні агрегати на установках комплексної підготовки газу (УКПГ) на 28 об'єктах України, 145 об'єктах Росії, 24 об'єктах Туркменістану, 6 об'єктах Азербайджану, 5 об'єктах Узбекистану; на даний момент йде впровадження на 9 об'єктах.

Підприємство впровадило утилізаційні турбодетандерні установки на 3 об'єктах України, 1 об'єкті Узбекистану, 1 об'єкті Росії, 3 об'єктах Республіки Бєларусь і йде впровадження на 4 об'єктах.

Розробка конструкторської документації здійснюється конструкторським бюро ВАТ «Турбогаз», чисельність якого перевищує 229 чоловік.

Перша в Україні утилізаційна турбодетандерна установка потужністю 2500 КВт (УТДУ-2500), установлена на УМГ «Харківтрансгаз» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України»: ГРС-7 Дніпропетровського ЛПУ МГ була розроблена і поставлена ВАТ «Турбогаз» у 1991р. відповідно до договору №155 від 21.06.1991р.

ВАТ «Турбогаз» бере участь у програмі «Реалізація програми впровадження екологічно чистих енергозберігаючих технологій транспорту газу з виробленням електроенергії при використанні можливостей газотранспортної системи України». ВАТ «Турбогаз» на підставі договору № 234/03 від 28.02.2003р. з НАК «Нафтогаз України» провів роботи з дослідженню всіх газорозподільних станцій України і створенню техніко-економічного обґрунтування впровадження турбодетандерних електростанцій у газотранспортній системі України.

На ГС «Солоха» ГПУ «Полтавагазвидобування» впроваджена унікальна детандерна енергетична установка потужністю 2500 КВт, призначена для одержання холоду в системі низькотемпературної адсорбції з одночасним виробленням електроенергії.

На даний час ВАТ «Турбогаз» має конструкторську документацію власної розробки на 18 низькотемпературних турбодетандерных агрегатів і на 7 енергетичних турбодетандерних установок. Технічні і технологічні рішення захищені деклараційними патентами.

Основним видом діяльності ВАТ «Турбогаз» є наукові, науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи, виготовлення науково-технічної продукції з одночасним постачанням досвідчених зразків.

Виготовлення деталей, вузлів, зборка й іспити турбодетандерних агрегатів здійснюється на досвідченому заводі ВАТ «Турбогаз», що має високотехнологічне устаткування, висококваліфікований персонал у складі близько 200 чоловік з багаторічним досвідом роботи з виробництва наукомістких експериментальних і серійних зразків устаткування, що експлуатується як в Україні, так і в країнах колишнього Союзу.

Устаткування, що виготовляється, проходить всебічні іспити на іспитовому полігоні, що має сучасні стенди, що працюють на природному газі і на стисненому повітрі при різних витратах і тисках, що дозволяють проведення натурних іспитів на природному газі Шебелинського газового родовища.

ВАТ «Турбогаз» має висококваліфікованих фахівців з будівельно-монтажних робіт, що мають багаторічний досвід роботи на об'єктах НАК «Нафтогаз України».

ВАТ «Турбогаз» має штатних фахівців для проведення пусконалагоджувальних робіт з установки автоматизованих турбодетандерних агрегатів, що підтверджується успішним виконанням договорів.

Навчання і підготовка фахівців проводиться на території Харківського учбово-курсового комбінату, що має ліцензію на право навчання по видах діяльності ВАТ «Турбогаз».

ВАТ «Турбогаз» придбало репутацію надійного виробника і постачальника энерготехнологіческого устаткування для газової промисловості. Продукція з маркою ВАТ «Турбогаз» добре відома як в Україні так і в багатьох країнах СНД, де вона експлуатується на численних об'єктах.


Види продукції:
- установки для капітального ремонту та освоєння нафтових і газових свердловин вантажністю 125 т;
- ваговози для вишкобудування вантажністю 70 т;
- превентори плашечні та універсальні, блоки-маніфольдів;
- комплекси підземного свердловинного обладнання;
- арматура фонтанна та запірно-регулююча, блоки-маніфольдів;
- обладнання технологічне для промислової підготовки та переробки газу;
- агрегати турбохолодильні;
- агрегати газоперекачуючі;
- блочно-комплексні газорозподільчі станції та пункти для газифікації населених пунктів;
- одоризатори;
- установки утилізаційні турбодетандерні, потужністю 0,3…2.5 МВт;
- електростанції газотурбінні, потужністю 1; 2,5; 6 МВт.

Послуги, що надаються:
- проведення пусконалагоджувальних робіт обладнання, що поставляється;
- навчання обслужуючого персоналу;
- сервісне обслуговування обладнання, що поставляється.
Код компании: 367