Відкрите акціонерне товариство "Куп'янський ливарний завод", в'їзд Курортний, 1, с. Курилівка, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63730, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Куп'янський ливарний завод"

Адреса:в'їзд Курортний, 1, с. Курилівка, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63730, Україна
Телефон:+38(05742) 5-54-96, 5-65-43, 5-66-53
Факс:
Вебсайт:http://www.klz.com.ua


Голова правління - Птушко Сергій Володимирович

Шановні добродії!

Відкрите акціонерне товариство “Купя’нський ливарний завод” спроектовано і побудовано як найбільше в колишньому Радянському Союзі спеціалізоване підприємство по виробництву виливків із сірого, високоміцного чавуну, вуглеродистої і легованої сталі для дизельних і бензинових двигунів і сільськогосподарського машинобудування.

Завод є лідером в освоєнні виробництва складних виливків із високоміцного чавуна. Досягнута проектна потужність заводу - 294000 тонн виливків у рік.

На заводі працює колектив висококваліфікованих робітників-ливарників і інженерно-технічних спеціалістів. У складі заводу є 4 великих ливарних цехів, спеціалізованих по виробництву різних видів виливків; модельний цех, спроможний виготовити оснастку і провести підготовку виробництва виливків будь-якої складності. Наявність заготівельних і механообробних цехів, дозволяє заводу самостійно обслуговувати технологічне устаткування, здійснювати монтаж і демонтаж устаткування, а також виготовляти нестандартне устаткування.

Завод розташований у безпосередній близькості від найбільших в Україні промислово-економічних регіонів: Харківського, Дніпропетровського, Запорізького і Донецького, що мають розвинуту мережу автомобільних шляхів та залізниць, близькість до морських портів Азовського і Чорного морів.

Наявність вільних виробничих ділянок, кваліфіковані кадри і вільні трудові ресурси, вигідне територіальне розташування щодо постачальників основних видів сировини і споживачів продукції, розвинута інфраструктура району є стимулюючими чинниками для розвитку бізнесу в ливарному виробництві.

Для підвищення ефективності використання інвестицій і зниження непередбачених ризиків при зміні державних підходів регулювання власності при приватизації, при можливій реструктуризації, санації, банкрутстві об'єкта інвестування ВАТ «Куп’янський ливарний завод» виділило зі своєї структури підрозділ - чавуноливарний цех №1, на базі якого створено ТОВ «Куп’янський чавуноливарний завод».
Засновниками ТОВ «КЧЛЗ» є:

1. ВАТ «КЛЗ» - 49% у статутному фонді ТОВ «КЧЛЗ», знаходиться в стадії приватизації, 25% акцій належить державі, інші поширюються через аукціони і конкурси.
2. Закрите акціонерне товариство «Українська промислово-енергетична компанія» - 51% у статутному фонді ТОВ «КЧЛЗ», акціонери - приватні особи, частка держави - 0%.

ТОВ «КЧЛЗ» не має соціальної сфери і не несе відповідальності по боргових зобов'язаннях засновників, що робить його більш привабливим для вкладення капіталу.

Сподіваємося на плідне і взаємовигідне співробітництво.

Стислі зведення

У даний час Куп’янський ливарний завод перетворений у відкрите акціонерне товариство, що є одним із найбільших спеціалізованих підприємств з виробництва виливків із сірого і високоміцного чавуну, жароміцної та вуглеродистої сталі, сплавів для автомобільного, тракторного та сільськогосподарського машинобудування. Переважно це литво зі спеціальними технологічними властивостями для одержання деталей моторної групи і трансмісії машин.

Для проведення науково-дослідних робіт, відпрацьовування нової технології ливарного виробництва при Куп’янському ливарному заводі створений інженерний центр Академії наук України. Центр укомплектований висококваліфікованими спеціалістами, лабораторно-дослідницькою й дослідно-експерементальною базою.
Керівництвом заводу взято курс на реструктуризацію структурних підрозділів. На підприємстві створено декілька дочірніх підприємств. Працює два госпрозрахункових підрозділи. На підприємстві проводиться активна маркетингова політика. Для розширення кола партнерів і ринку збуту підприємство приймає активну участь у різноманітних комерційних виставках - ярмарках, рекламує свою продукцію і можливості виробництва.

Перелік продукції.

Освоєно виробництво і є в наявності оснастка більш 3000 видів виливків. Найбільш складними і характерними є: головка блоків циліндрів, картери двигунів і коробка передач, впускні і випускні колектори двигуна, інші виливки деталей двигунів, трансмісії і частин сільгоспмашин, виливки деталей турбокомпресорів для дизельних двигунів, корпуса гідрорасподільників для гідросистем сільськогосподарської і будівельної техніки.

Основними споживачами виливків ВАТ“КЛЗ” є такі заводи: “Волгоградський моторний завод” Росія, “Борисовський завод агрегатів” Бєларусь, “Ташкентський завод агрегатів” Узбекістан, “АвтоКраз”, “Чугуївський завод паливної апаратури”, “Харківський завод самохідних шасі”, “Харківський завод тракторних двигунів”, “Серп і Молот”, “Павлоградський верстатобудівний завод” та багато інших підприємств.

Крім основної продукції на заводі освоєно випуск товарів народного споживання: грубне литво, спортінвентар, електроконфорки, сантехнічні вироби, садово-паркове литво.

За останні п'ять років із боку фірм Західної, Центральної Європи, Америки, Азії надходило багато пропозицій на постачання литих заготівель і готової продукції (гальмівних дисків для легкових автомобілів, люки, грати та устрої водозливних і каналізаційних систем, ін.)

Основною причиною, що гальмує розвиток експортних постачань, є висока собівартість виробленого литва та продукції, жорсткі терміни виконання постачань. Інвестування засобів у реконструкцію і ремонт технологічного устаткування, упровадження передових технологій, організація виробництва в нових правових і організаційно-економічних формах дозволять ВАТ “КЛЗ” робити конкурентноспроможну на зовнішньому та українському ринках продукцію і відновити своє лідируюче становище на ринку литих деталей.

На підприємстві організована система контролю за дотриманням норм, технологічних процесів, якості продукції. Контроль здійснює персонал Відділу технічного контролю і метрології, що незалежний від виробництва та підпорядковано безпосередньо Голові Правління ВАТ ”КЛЗ”.

Вхідний контроль сировинних, допоміжних матеріалів і комплектуючих здійснюється при надходженні їх на склад і видачі зі складу матеріально-технічного постачання у виробничі цеха.

Технічні можливості виробництва

ВАТ “КЛЗ” як спеціалізоване ливарне виробництво, оснащене устаткуванням фірм “КЮНКЕЛЬ ВАГНЕР”, “ГИСАГ” і ін., яке відомо в Німеччині, Болгарії, Франції, Голландії.

Для забезпечення нормальної роботи ливарних цехів організовано комплекс допоміжного виробництва - енергетичне, транспортне, ремонтне, по виготовленню модельної оснастки і складського господарства. Товарну продукцію давали також цех порошкової металургії, цех механізації й автоматизації, цех товарів народного споживання.

Усього створено виробничих потужностей на випуск 309,8 тисяч тонн виливків у рік.
Загальна площа підприємства - 1664 тисяча кв. м, виробнича площа - 453,4 тисяча кв. м.

Для технічного переозброєння заводу розроблений інноваційний проект.
Ідея проекту: створення сучасного ливарного виробництва на світовому рівні, що об'єднує в собі прогресивні технології на всих основних ділянках технологічного процесу і стане науково-технічною базою розвитку ливарного виробництва в Україні.
Код компании: 3612