Відкрите акціонерне товариство завод "Електромаш", вул. Академіка Павлова, 82, м. Харків, 61038, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство завод "Електромаш"

Адреса:вул. Академіка Павлова, 82, м. Харків, 61038, Україна
Телефон:+38(057) 703-47-68, 738-04-09, 738-42-40
Факс:
Вебсайт:http://www.mill.com.ua


Директор - Койло Сергій Владиславович

Відкрите акціонерне товариство "Завод "Електромаш" створено на базі експериментальних майстерень інституту "ВНДІТ Електромаш" 31 жовтня 1959 року.

Основною продукцією заводу понад 30 років було технологічне обладнання для виробництва електродвигунів. До 1993 року завод освоїв та виготовив більш ніж 100 моделей обладнання для специфічних процесів електромашинобудування, в тому числі: обмотувальні верстати та лінії для статорів, установки ліній для складання електродвигунів, установки для просочування та сушіння обмоток, преси та роторні лінії для виробництва виробів з металокераміки, тощо.

В 1993 році завод освоїв виробництво висококласного млинового обладнання, а також робочих частин до нього. Млинові комплекси "Унiверсал" МК-300, МК-600, які виготовляються на заводі призначені для переробки зерна злакових та бобових культур.

Ці комплекси без значного переналагодження дозволяють одержувати борошно з: пшениці твердих сортів, пшениці низьких сортів, жита, вівса, кукурудзи, рису, сої, а також переробляти на крупу: пшеницю, ячмінь, горох.
Елементи комплексу взаємозв'язані за технологічним циклом і працюють в безперервному автоматичному режимі.

Переваги одержуваного борошна:
- в процесі переробки зерна зберігаються всі корисні речовини,
- знижується імовірність мікробактеріального зараження борошна, що забезпечує тривалість зберігання,
- забезпечується чудова схожість тіста за рахунок насичення борошна повітрям в процесі помелу

Млинові комплекси, створені заводом успішно працюють в Україні, Росії, Бєларусі, Казахстані, Азербайджані, Болгарії та інших країнах.

Швидка окупність, простота в обслуговуванні, надійність - ось основні відгуки покупців про наші млинові комплекси.
Код компании: 3515