Відкрите акціонерне науково-виробниче товариство "Теплоавтомат", вул. Кірова, 38, м. Харків, 61001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне науково-виробниче товариство "Теплоавтомат"

Адреса:вул. Кірова, 38, м. Харків, 61001, Україна
Телефон:+38(057) 732-66-28, 732-66-45, 732-66-61, 732-87-43
Факс:
Вебсайт:http://www.teploautomat.com


Голова правління - Козлов Андрій Олександрович

НВТ "Теплоавтомат" спеціалізується на розробці, виготовленні і постачанні, як на внутрішній ринок, так і в країни близького і далекого зарубіжжя високоефективних електрогідравлічних і електропневматичних засобів автоматизації, що знайшли широке застосування в різних галузях промисловості.

Постійними замовниками продукції "Теплоавтомат" є підприємства металургійної і хімічної, нафтогазодобувної і нафтопереробної, авіаційної і суднобудівної, цукрової і зернопереробної, целюлозно-паперової і енергетичної промисловості.

НВТ "Теплоавтомат" є одним з провідних заводів в області розробки і виробництва пневматичних і електропневматичних виконуючих механізмів (дискретного, аналогового і цифрового управління), пневматичних і електропневматичних позиціонерів, різних спеціалізованих клапанів (у тому числі, з внутрішньою логікою, різними блокировками), спеціалізованих пневматичних сигналізаторів - реле (витрат, тиску, перепаду тиску), великої кількості моделей електрогідравлічних підсилювачів (сервоклапанів) з вихідними витратами робочої рідини (мінеральних масел) від 10 до 500 л/хв., дорожніх домкратів гідравлічних, блоків управління шаровими кранами Ду від 50 до 1500 мм. В області міропроцесорних пристроїв автоматизації випускаються мікропроцесорні контроллери циклового і логічного управління з різною швидкодією і різним ступенем резервування.

Вся продукція ВА НВТ "Теплоавтомат" відповідає сучасному технічному рівню, конкурентоздатна.

Ми завжди раді новому знайомству і новим партнерам.
Код компании: 3459