Відкрите акціонерне товариство "Харківський дослідний завод технологічного оснащення", вул. Котлова, 29, м. Харків, 61052, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Харківський дослідний завод технологічного оснащення"

Адреса:вул. Котлова, 29, м. Харків, 61052, Україна
Телефон:+38(057) 734-90-53, 734-91-04
Факс:+38(057) 7120917
Вебсайт:


Голова правління, директор - Сергєєв Володимир Іванович
Перший заступник директора-голови правління - Шевченко Людмила Михайлівна

ВАТ "Харківський дослідний завод технологічного оснащення" організований в 1943 році з метою виготовлення боєприпасів і називався Механічним заводом.

В 1945 році був переіменований в завод "Лісмаш" і почав виготовляти лебідки.

В 1964 році ввійшов в структуру Міністерства верстатобудівної та інструментальної промисловості СРСР і став називатися 2-й Інструментальний завод, а з 1970 року - Харківський дослідний завод технологічного оснащення.

Мета створення заводу - подальша концентрація та спеціалізація виробництва, підвищення ефективності та якості технологічної оснастки, кращого використання виробничих потужностей, забезпечення усіх галезей народного господарства країни технологічною оснасткою - штампами та прес-формами вагою до 7500кг, універсально-збірною переналагоджуваною оснасткою.

Завод аж до самого 1990року виконував замовлення усіх машинобудівних підприємств країни і щороку здійснював поставки продукції більше 400 замовникам, виготовляючи при цьому 1800 - 2000 найменувань різноманітної продукції.

В 1985 році перед заводом було поставлене завдання по освоєнню випуска прес-форм для виробництва виробів із полімерних матеріалів, з якою колектив з гідністю справився. Гострота завдання заключалась в тому, що така оснастка купувалась в Італії і коштувала дуже дорого. Крім того, виробництво такої тари дозволило відійти від постійного знищення лісних масивів та виробництва дерев"яних ящиків. Отримана колосальна економія лісу.

Промисловість приступила до освоєння нового прогресивного матеріалу - пластмаси, розпочато виробництво естетично красивої тари.

В 1996 році на базі заводу згідно з державною програмою приватизації створено відкрите акціонерне товариство "Харківський дослідний завод технологічного оснащення", яке стало правонаступником раніше накопиченого потенціалу, наявного обладнання та виробничих площ.

Основне завдання ВАТ "Харківський дослідний завод технологічного оснащення" - розробка та виробництво технологічної оснастки за кресленнями заводу-виготовлювача, а також за кресленнями, ескізами та зразками замовників з розробкою технічної документації конструкторською службою заводу.

Крім того, завод випускає оснастку для нафтодобувної промисловості, пластмасових виробів на гамі випускаємих прес-форм, реалізує раніше освоєні та виготовлені деталі універсально-збірної переналагоджуваної оснастки (УЗПО).

Завдяки злагодженості колективу, умінню правління керувати колективом, професійної підготовленості інженерно-технічних працівників та робітників заводу за період з 1996 до 2002рр. завод збільшив об'єм випускаємої продукції в 3,1 рази, продуктивність праці - в 3,5 рази.

Випускаєма продукція постійно оновлюється. За рік в середньому випускається 50 -55 найменувань нових прес-форм лиття під тиском, а це - стільки ж нових видів товарів народного споживання та промислових товарів з пластмаси.

За вказаний період, наприклад, освоєно випуск прес-форм для виготовлення таких товарів, як:
- ящики полімерні для зберігання овочів, риби, м'яса, молока, для транспортування яєць;
- відра різноманітних конфігурацій, ємкостей, з ручками, кришками;
- тази різноманітних конфігурацій, ємкостей, з фігурними ручками;
- кашпо різних розмірів та конфігурацій;
- столи та табуретки для кафе;
- офісна оргтехніка

Кожна прес-форма - це унікальний вид продукції , в яку вкладена технічна думка конструкторів, технологів, клопітка, творча праця робітників, адже саме виробництво являється дослідним, і до того, коли продукція буде готова, вона пройде цілу низку підготовок, полірувальних робіт, випробувань.

І ось, коли товар уже готовий, приходить загальна радість - ще один рубіж по випуску вітчизняного виробу подоланий.

Підприємство виготовляє свою продукцію як для українських, так і для зарубіжних клієнтів.

Продукція виготовляється майже для всіх регіонів України, для Росії, Молдови, Бєларусі, В'єтнаму.

Переозброєння виробництва - головна задача підприємства. Над цим працюють Правління акціонерного товариства, інженерно-технічні працівники.

Поповнюється парк електроерозійних верстатів, термопластавто-матів, верстатів з числовим програмним управлінням.

Придбання верстатів з числовим програмним управлінням, модернізація уже діючих дає змогу заводу оновити дільницю верстатів з ЧПУ - завітну мрію директора - голови правління Сергєєва В.І., тобто дати життя дільниці, яка в 80-х роках, до розпаду Радянського Союзу, функціонувала і носила звання найкращої в Міністерстві верстатобудівної та інструментальної промисловості країни.

Організація дільниці з ЧПУ дасть змогу підвищити продуктивність праці в 2 рази і випускати доброякісну продукцію для потреб населення.

Наступний крок по переозброєнню підприємства - придбання верстата типу "Обробний центр", обладнання, яке в теперішній час являється найпередовішим у світі.


Керівництво ВАТ "Харківський дослідний завод технологічного оснащення"

Директор-Голова Правління Сергєєв Володимир Іванович народився 12 листопада 1952 року в м. Щигри Курської області, Росія. Громадянин України.
В 1970 - 1972 рр. - навчання в Харківському верстато-будівному технікумі.
1972 - 1974 рр.- служба в Радянській Армії.
З 1975 року - початок трудової діяльності на Харківському дослідному заводі технологічного оснащення в якості фрезерувальника..
І вже через три місяці почався стрімкий зліт по службі. Спочатку - майстер цеху М-1, потім інженер-технолог 3-го гатунку цеху М-1, старший майстер цеху УЗПО.
І всього через чотири роки з початку трудової діяльності - начальник цеху М-1.
З 1990 року - начальник виробництва Універсально-збірної переналажуваної оснастки.
З 1993 року - 17.02.1995рр. - Харківський дослідний завод технологічного оснащення, начальник виробництва УЗПО,ТНС, термічної та транспортної дільниці.
З 1993 року - заступник директора з загальних питань.
З 1996 року і по теперішній час - директор - голова правління ВАТ "Харківський дослідний завод технологічного оснащення".
Весь трудовий шлях пов"язаний з одним заводом - Харківським дослідним заводом технологічного оснащення.
В1997році закінчив Український заочний Політехнічний інститут.

Перший заступник директора - голови правління - Шевченко Людмила Михайлівна.
24 жовтня 1940 року народження.
Початок трудової діяльності з грудня 1958 року на заводі штампів і прес-форм в якості таксувальника.
Стрімко пішла вверх по трудових сходинах.
Уже 1966 року начальник планово-економічного відділу.
В 1967 році закінчила Харківський Державний Університет ім. О.М.Горького.
З 1981 року по 1987 рік - начальник планово-економічного відділу Харківського дослідного заводу технологічного оснащення.
З 1987 року до 1996 року - заступник директора того ж заводу, з 1996 року - перший заступник директора - Голови правління ВАТ "Харківський дослідний завод технологічного оснащення".
Код компании: 3449